Fenerbahçe'nin Dirk Kuyt transferi hakkında ne düşünüyorsunuz?

32 yaşındaki futbolcu sizce Fenerbahçe'de başarılı olabilecek mi?

• Evet. Başarılı olacağını düşünüyorum.
    26% (17)31% (29)29% (46)Oy Ver
  • Hayır. Yaş geçmiş, iş bitmiş.
    37% (24)38% (36)38% (60)Oy Ver
  • Bekleyip görmek lazım.
    37% (24)31% (30)33% (54)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|29

En İyi Kız Görüşü

• Kuyt iyi iş çıkarır. İstatistikler önemli değil..

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 5

• yaşın sorunu yok bence.

Hem yaşıda geçmiş değil 32 iyi bence bir FENERBAHÇELİ olarak bu transferi destekliyorum :)

0|0
    0|0
  • bazı gollerini izlemiştim .boş kaleye atmakta çok başarılı

0|2
    0|1
  • göreceğiz.

0|0
    0|0
  • Yaş geçmiş, iş bitmiş.

0|0
    0|0
  • umarım başarılı olmaz

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 29

• kalite olarak iyi transfer ancak ülkemizdeki futbol anlayışı diğer ülklerden çok farklı o yüzden nasıl bir performans gösterceği zaman gösterir...

0|1
    0|0
  • geçmişi iyi bir futbolcu ama artık eski formunda değil, güç olarak semihle hemen hemen aynı, fenerin önceki senelerdeki yapmış olduğu: yabancı geçmişi iyi ama yaşı 30 u açmış forvet oyuncusu transferlerine bakarsak daha iyi anlarız, sezonu en fazla 8 golle tamamlar.

0|0
    0|0
  • c $ikkini seciyorum.. kendini kanitlamis bir star lakin yasi baya bi ilerlemis ve liverpoolun has yedek oyuncusu ama milli takim kadrosunda buda arti puan.. ayrica 1 milyon fazla bir meblaga degil denebilirdi faydasi olmazsa tek zarari kontenjani doldurmasi olur.. hayirli olsun fenerbahceme..

0|0
    0|0
  • Dirk Kuyt : Senelerdir Şampiyonluk Kutlamadım. Fenerbahçe'ye Gelmemdeki En Büyük Neden Şampiyon Kim Olursa Olsun Kutlama Yapmaları.

1|1
    0|3
  • fenerbahçe yeni güiza'sına kavuştu demek :D

1|1
    0|1
  • biz ujfalusi yi aldığımızda 32 yaşında yaşlı adamı ne yapacaksınız diyolardı. ama bizim oyuncumuz kndini kanıtladı. bize diyipte kndileride aynı şeyi yapmaları biraz tuhaf. bakalım sizin oyuncunuzda kendini kanıtlayabilecek mi?

0|1
    0|0
  • Hava hakimiyeti var, Sow ile iyi anlaşması yeterli çok ucuza geldi 1 milyon değil o asparagas ama yine de serbest kalma maddesi 2-3 milyon Euro falandır.Bu devirde bu kadar ucuza kim almış böyle ünlü golcü? :)

0|1
    0|1
  • Kuyt'ın İmza töreninden önce verdiği ilk demeç: Dirk Kuyt : Senelerdir Şampiyonluk Kutlamadım. Fenerbahçe'ye Gelmemdeki En Büyük Neden Şampiyon Kim Olursa Olsun Kutlama Yapmaları. wuuuuuuwwwwwwwwwwwwwwwwwww

1|0
    0|2
  • A-

Çok başarılı olacak hem de çok (maalesef)

0|0
    0|1
  • guiza da bütün kupaları almak için geldiğini söylemişti...

0|1
    0|1
  • benim farklı bir düşüncem var.iskandinav ülkelerinden gelen oyuncular türkiyede başarılı olmuşlardır.kennedy anderson,pierr van hojdonk,johan elmander. dirk kuyt'da başarılı bir sezon geçirecektir.

0|0
    0|0
  • artık kasmaya başladı bu durum yaşlı oyuncu transferi yerine ileriye dönük gerçekten uzun seneler oynayıp , paza kazandırcak oyuncu ve oyuncular gerekiyor.

0|0
    0|0
  • yas gecmıs en ıyı kuyt olmayacaktır burda.. ve kendısıne verılen para ınanılmaz fazla . . . 40 mac oynasa alacagı para 3.600.000

0|0
    0|0
  • Hava toplarında iyi iş yapar. ama asıl transfer orta sahaya lazım

0|1
    0|0
  • Eğlence lazım hacım bize iyi oldu iyi.

1|1
    1|0
  • Bekleyip görmek lazım.

0|0
    0|0
  • Adnan şenses gibi adam la yakışıyo mu ona futbol oynamak hocam..

0|0
    0|0
  • bekleyip görmek gerek.

0|0
    0|0
  • tozu dumana katar hem de.

0|1
    0|1
  • iş yapar

0|0
    0|0
  • Türkiye'de oynar bence.

0|0
    0|0
  • fenere kadar iyiydide artık birşey olmaz...

0|0
    0|0
  • tanımıyorum

0|0
    0|0
  • yaşı 32 de . bizim ligine kalitesi belli . 10 ile 15 arası gol bulur diyorum en az .

0|0
    0|0
  • bence başarılı olamaz türkiyede...

0|0
    0|0
  • soru işareti düşüş var kariyerinde ama ne olur bekleyip görücez . . .

0|0
    0|0
  • Evet. Başarılı olacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • ps2 de pes 2006 da kuytla çok güzel bir gol atmıştım o aklıma geldi şimdi ah ne güzel günlerdi o günler

0|0
    0|1
  • Hayır. Yaş geçmiş, iş bitmiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...