Aziz Yıldırım Fenerbahçe başkanlığını bırakmalı mı?

Son şike olayları ve sağlık durumu sebebiyle sizce Aziz Yıldırım artık Fenerbahçe başkanlığını bırakmalı mı?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aziz Yıldırım gerçekten bu şikeyi yaptıysa çıkıp demeliki ben şike yaptım ve cezama razıyım deyip başkanlğıda bırakmalı.. Ben bir GALATASARAYlı olarak söylüyorum fenerbahçe taraftarı şokta şu an bunca fenerli acı çekiyor dünyada herkesin dilinde fenerbahçe... Bunca taraftar başkana güveniyor ama yapmış işte mahkemeye sevkedildi büyük ihtimal Aziz hapse Fenerbahçede ikinci lige gidecek...Gerçekten ne kadar antifb li olsamda ben bile üzülüyorum bu duruma .. böyle köklü birkulup bu duruma düşmemeliydi.. Fener değil Türk futbolu kaybetti bence..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bırakmasın arkadaşım ya aziz yıldırım bırakırsa kimle eğlenicez, en büyük eğlence Fenerbahçe. hay bayılazam koptum ya şikebahçe'ler sizi sonunda yakalandınız ee Alex gol kralı oluyorsa bu işte %100 birşey vardır demek.

0|1
    0|0
  • Cezaevinden başkanlık yapılmıyor bildiğim kadarıyla.. : )

0|0
    0|0
  • Tabiki bırakmalı yaşanan cok büyük bir skandal. Türk futbol tarihinin en büyük şike olayı. Italyadaki skandal bıle bunun 4te biri etmezdi... Zaten Fenerbahce tuzugune gore bırakmak zorunda baskanlıgı.

0|0
    0|0
  • isterse bırakmasın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...