Bir spor yapiyormusunuz? Yaptığınız sporun adı ne ve yapmak istediğiniz başka spor var mi?

Ben lisanslı judocuyum :) 10, yildir futbol oynuyorum :) aklınıza gelecek sporların çoğunu yaptım :)

0|0
11|15

En İyi Kız Görüşü

• Her sabah koşuyorum, haftanın en az 3 günü yüzüyorum, kafama estikçe de pilatese sarıyorum. Boyumdan dolayı orta okul ve lisede voleybol takımına zorla alındım, okul bitti voleybol da bitti. 6-18 yaş arası binicilikle ilgilendim ama şehir değiştirince hobi olarak kaldı... Kick boks ve okçuluk dersleri almayı çok çok çok istiyorum:)

0|0
    0|0
    • Maşallahın varmış :) okçuluk yapmadimda :) kick box zor ama zevkli spor :)

• Yakın arkadaşlarımdan biri aikido demişti, judo da eklendi araştırılacaklar listeme. Teşekkürler:))

• Ben tesekkur ederim :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Yok ;)

0|0
    0|1
  • Ben sporla büyüdüm hayatımın en büyük parçasıdır spor. 8 yıl rugby league kızlar takımında oynadım. 5 yıldır squash oynuyorum. Onun dışında zaten koşuyorum fitness yapıyorum ve yüzüyorum. Tabi bunlar sadece sık sık yaptığım sporlar çoğu sporu yaptım.

0|0
    0|0
    • Maşallah :) umarım. hayatin boyunca spordan kopmassin :) peki bireysel başarım var mi?

• Teşekkürler, evet 5 yaşından beri yüzüyorum olsun o kadar :) Ben de gelecek sene squash yarışına katılıyorum bu sene iyice geliştirmem lazım kendimi. Sizi tebrik ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum..

• Bende seni tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum :)

• Fitness

0|0
    0|0
  • Bale yaptım 11 sene, savunma sporlarını denemeyi isterdim sanırım

0|0
    0|0
    • Yasin daha küçük hala yapabilirsin bence judo dene derim seversen çok basarili olursun ;)

• Lisanslı yüzücüyüm

0|0
    0|0
    • Bence başka spor yapma :) en iyi spor yüzmek ben hafta 3 4, kez 1 saat yuzerim :)

• Kesınlıkle jimnastik yapıyordum kucukken bıraktım sımdı yüzme işte :)

• En iyisi :) yüzmek vücudum tüm. kaslarını çalıştırıyor :) keşke bende önceleri yuzme sporu yapsaydin diyorum hep :)

• Badminton :) tenise de baslicam :)

0|0
    0|0
  • Koşu:)

0|0
    0|0
  • Yüzücüyüm

0|0
    0|0
  • fitness , ama vollybl yapmak isterim dogrusu

0|0
    0|0
  • Voleybolcuyum. :D Futbol ve krav maga yapmak istediğim sporlar arasında :D

0|0
    0|0
    • Voleybolda smaç vurmak çok zevkli ya :) bir turlu elimi tam. kramiyorum :) futbol kadar zevkli bir spor zor bulursun :)

• Tamam :D Sağ ol güzel tavsiyelerin için :D

• Ben tesekkur ederim :)

Erkekler Ne Diyor 15

• profosyonel futbolcuyum ama çok basket oynayasım var ama hiç yeteneğim yok dışarda falan görüyorumda güzel spor yani ama pek beceremiyorum :)

0|0
    0|0
    • Profesyonel futbolcuysan hic bisey düşünme futbolunu oynamana bak :) bizim hocalar önümüze gecmeseydi çok başka yerlerdeydik :)

• Fıtness la ugrasıorum kendı capımda kanks

0|0
    0|0
  • Lisanslı olarak kick box futbol voleybol badminton ile uğraştım.

0|0
    0|0
  • voleybol

0|0
    0|0
  • futbol basket masa tenisi tenis.

0|0
    0|0
  • Evdeki dumbellarla hareketler yapiuorm sinav cekiyorum

0|0
    0|0
  • Sürekli basketbol oynuyorum. Zamanında 2 yıl taekwondo yaptım. Evde dumbell ile çalışıyorum :)

0|0
    0|0
  • Basketten, yüzme, muay thai, koşu ile ilgilendim ama her zaman okçuluk eğitimi almak isterdim.

0|0
    0|0
  • Dan kaçsın

0|0
    0|0
    • Hic danım yok bence dan almak kolay olmamalı karetr ve taekwondada çok. zor dünya avrupa ya da avrupa sampiyonu olana verilmesi lazim.

• 10 yılda dan 1 olmalıydın bence en azından

• 10 yıl futbol oynadım :) hala oynuyordum :) 2 yildir düzenli judo yapıyorum yazları hariç :)

• futbol, kickboks

0|0
    0|0
  • Her sabah en az 8km kosu, haftanın 5 günü fitness ve futbol oynarım. Arada birde basketbol.

0|0
    0|0
    • Çok iyiymiş :) koşmaktan vazgeçme koştuğunu surece başka spor yapmama gerek yok :)

• Meslek gereği zaten mecbur koşuyorum ve yağ yakımı için kosmaliyım. şekil vermek içinse fitness vazgeçilmezim :-)

• Kickbox yaptim ama şu an body yapıyorum ve taekwondo da yapmak istiyorum :)

0|0
    0|0
  • fitness ile uğraşıyorum dövüş sporlarınada ilgim var

0|0
    0|0
    • Dövüş sporu yapacaksan fitness yapma hantallasir kazalara zarar verirsin

• dostum.. vücut geliştirmeyle fitness arasında bir fark göremiyormusun sen?
      judo ne cimlastik ne ne söylemeye çalışıyorsun

• Kanka bak sen ağırlık altina giriyorsan dövüş spor yapamazsın ben bunu biliyorum hatta. eminim ama başka şekilde çalışıyorsanız bilemem :)

• Yatiş

0|0
    0|0
  • Bende judo, tekwando, yuzme, dagcilik, dalgiclik, kayak, oryantrik, engelli kosu parkuru ve ayrica GGM de yaptim simdilik aklima gelenler bunlar hepside belgeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...