Sevgilim spor akademisi sınavlarını kazanıp başka bir şehire gidiyor

Sevgilim birkaç gün sonra spor akademisi mülakatlarına girecek ve büyük ihtimalle kazanacak. Hem kazansın istiyorum hem de başka bir şehre gitmesine gönlüm el vermiyor, içim hiç rahat değil. Herkes o gidince ayrılacağımızı söylüyor ama onun beni çok sevdiğini biliyorum. Bu ayrılık nasıl olacak? Ona olumsuz yönde yansıtmak istemiyorum. Ne yapmalıyım?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Herşey olabılır..

Şimdiden kuruntu yaparak kötuyu çekme...

Bunları düşünecegıne sevgilimle nasıl daha nasıl mutlu oluruz dıye düşün.

Aranızda yeterı kadar güçlü bag varsa isterse sevgilin kızlar yurduna gıtsın senden ayrılmaz.

Senı az semış bırnıde zorla elınde tutmak ıstemezsın herhalde...

Zaman ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Herkes o gidince ayrılacağımızı söylüyor demişsin. Niyetin varsa ayrılırsın ama aşk kilometrelere bakmaz. Neden başka şehre gidince ayrılman gereksin ki ? Demekki ona güvenmiyorsun yada kendine güvenmiyorsun. İlişkiniz çok materyalist kazan kazan politikasına dayalı demekki. Aşk dediğin fedakarlık ister gülüm :) Her aşktan kerem ile aslı, leyla ile macnun destanı çıkmaz elbette :)

0|0
    0|0
  • Çocuğun geleceği için birazşk acısı çekmen lazım.. Ayrı şehirde olupta sevgili olan bir sürü insan var. İkinizde seviyorsanız mesafe problem olmaz merak etme

0|0
    0|0
  • sakatla cocugu sinava giremesin boylece ayrilmazsiniz

0|1
    0|0
    • ama işim ucunda onun hayatı söz konusu. Ben kazanmasınıda istiyorum ama bilmiyorum işte ya avutamıyorum kendimi

• iyi fikir :)

• valla genelde yeni yerler yeni insanlar yeni aşklar demektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ahh canim...

onun iyiligi icin katlanmalisin, aksine mutlu olmalisin bisey basariyor cunku..seni uzmek istemiyorum..ama bazi asklar icin bi soz var "gozden irak olan gonuldende irak olur"...onu cok sevdigini soyle, aradaki mesafe askiniza kotu anlamda yansimasin...mesafe nedirki sen seviyorsan eger, ve tabii oda seviyorsa seni. en kotu ihtimal yilda bir gorusursunuz... beterin beteri var. dua etki ayni ulkedesiniz, ayni anda doguyo gunes uzerinize, ayni gok yuzunu paylasacak olacaksiniz...bende gectim bu derelerden, cok iyi bilirim ne zor oldugunu... sen uzerine duseni yap, icin rahat olsun... hayirlisi die dua et canım... o benim olsun kesin olsun die degil

0|1
    0|0
    • katie meula nasil yorumlar yapiyorsun yaa guleyimmi takdirmi edeyim anlamadim polyanna gibi kizsin yahuu :)))) +1111

• beni takdir etmeni bende takdir ediyorum :)) gulduruosam ne mutluu

• yavru üzülme

ayrılık zor bende şu an aynı dertten muzdaribim

en azından şu anda yanında

bir dışarı çıkın sahile falan gidin

sarılın marılın artık orası size kalmış

unutma eger bu onu mutlu edecekse senide mutlu etmeli

başarısı için dua et ;)

0|0
    0|0
  • öfff çocuk hayatını kurtarıyo sen acaba ayrılırmıyız diyosun... tamam biraz zor olucak sizin için ama aşkınız gerçekse bişicik olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...