Dirk Kuyt iyi bir futbolcu mudur?

evet fenerbahçemiz bu oyuncuyla 3 yıllık anlaşma imazlamıştır. kendisini galatasarayda istiyordu fakat bizi tercih etmiş. pek bilgim yok iyi bir futbolcu mudur?

0|0
1|15

En İyi Kız Görüşü

• hollandali futbolcu ve cok iyi.

liverpoolda oynuordu, suratli ve topa iyi hakim oluor kendisi..

milli takimda hep iyi oynardi ama normal takimlarda bilmiorum..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 15

• Hayırlısı olsun iyi transfer hernkdr yaşı geç olsada kalitesi ve fiziği ligimzde oynamaya elvreşli duurmda baklm nasıl bir performans gösterck ...

0|0
    0|0
  • takım oyunui form, tepki ve dayanıklılığı iyi bir futbolcı genel anlamda abakıldığında orta derece bir gutbolcu, semihle hemen hemen aynı ayarda (pes 2011 de 75 gücünde yampışlar)

0|0
    0|0
  • inanamadım sen söyleyince ilk başta doğruymuş :D

ben bu adamın gol vuruşlarını çok beğeniyorum bence çok yararlı olur fenerbahçemiz'e :D

0|0
    0|0
    • bende twitterda gördüm ortam kopuyor:) bi sorayım dedim pek bilgim yok kendisi hakkında

• 1 milyon euroya almışız çok ama çok ucuza mal olmuş süper bir transfer bence :)

• Sözleşmesinde serbest kalma maddesi varmış 1 milyon Euro değil biraz daha fazlaymış sanırım.

• Çok iyi bir futbolcu, fenerbahçe'yi sırtlar

0|0
    0|0
  • yaş mühim degil bizim lig ortada donunda sallarr burayıı

0|0
    0|0
  • en ıyı performansını gostermeyecegı kesın..yası ılerledi ve kendısıne verılen para ınanılmaz fazla . . . ama su var nasıl performans gosterecegı mechul . . . bekleyıp gorecegiz.

0|0
    0|0
  • iş yapar

0|0
    0|0
  • Harika bir transfer oldu tebrik ediyorum yönetimi.Çok da ucuza gelmiş.Semih Şentürk ile yollar ayrılır artık.3 forvet yeter çünkü.Ucuza kapatılmış forvet transferi defans ve ortasahaya yapılacak takviyelerin önünü açmıştır bence.

0|0
    0|0
    • duyduğuma göre hem forvette hemde kanatta görev yapıyormuş. aykut hoca 4 3 3 sistemini istediği için semihin gönderilmesine gerek yok bence. sow semih kuyt üçlüsü ilerde iş yapar gibi görünüyor

• diarra gibi bir oyuncu lazım aslında orta sahaya

• Yepp bir de iyi bir sağ ortasaha

• adı yeter

0|0
    0|0
  • fizik gücü yüksek, kalburüstü bir oyuncu. faydalı olacaktır.

0|0
    0|0
  • forması yeter ii

0|0
    0|0
  • Yaşlandı artık . Türkiye sert ligdir bişe yapamaz burda ,simao gibi geldiği gibi gider .

0|0
    0|0
  • ismi olan bi oyuncu

0|0
    0|0
  • genelde türkiyeye bu tarz oyuncuklar gitmiyor, örn kezman ve anelka

0|0
    0|0
  • Dirk Kuyt 31 Yaşında Olabilir Ama TÜRKİYE'de Gol Sıralamasını Alt Üst Eder Tabi Sert Ligimize Dayanabilirse

0|0
    0|0
Yükleniyor...