Dün Bursaspor macını izledim. Böyle Bişey yok yaa. . Siz bu sene ne düşünüyosnuz bu takımla ilgili?

Dün Bursaspor Gürcistan temsilcisiyle oynadıgı macta berabera kaldı. Ama ortaya koyduğu oyun muazzamdı. Cok disiplinli oynadılar. Senol Hoca iyyi takım kurmus. Eminim bu oynayısla gecerler turu. Gruplara kalmasıda büyük ihtimal bence.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• gürcü takımına kaleyi boş bıraksan gol atmazlardı adamlar 0-0 a gelip istediklerini alıp döndüler. Tüm takım bursanın bir oyuncuysuyla aynı maddi seviyede. Atak yapmasından çok gol atması öneli olacaktı

0|0
    0|0
    • Futbolda sansızlıklar olanılıyo. sonuna kadar geldiler ama bitirişi yapamadılar yoksa hak ettiği oyundu

Kızlar Ne Diyor 2

• Bana Bursaspor deme elim ayağım titriyo...

0|0
    0|0
  • Senol hoca.. Adam eder

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yeni hocalar, her zaman oyuncuların standarttan daha yüksek performans göstermesine sebep olur;zira oyuncular kadroda kalıcı olmak için varını yoğunu ortaya koyar. Daha ilk maçtan böyle bir kanıya varmak doğru değil, ama Şenol hocayı bir fenerli olarak severim, umarım başarılı olur.

0|0
    0|0
  • la sktirsinler köy takımını yenemiyo o kadar düz bir takım ki gol falan atamaz o takım doğru düzgün

0|0
    0|0
  • Bu sene bursa şampiyonlar ligini zorlar

0|0
    0|0
    • Uefa demeye calıstn :) anladm. Bncede

• UEFA değil şampiyonlar ligini söyledim bak almanyaya messi si ronaldosu neymarı yok ama disiplinleri ile dünya kupasını aldılar disiplin daha önemli

• Anladm ben bu seneden bahsediyorm. .

• bir cacık olmaz derdim ama şenol güneş ismi insani korkutuyor :d

0|0
    0|0
    • Dün sergiledikleri oyundan zewk aldm. güzel oynadılar toplar direkten döndü falan hersey güzeldi ama bitirşleri iyi olmadı. takım cok iyi kapanıyodu ama deplasmanda senol affetmez :)

• Sn mactan anlıyosan ben neyim. neyse.

• kardeş görücez bakalım

Yükleniyor...