Kapat

Alt karın nasıl erir?

Üst karnım falan kolay gidiyorda alt karın nasıl erir? Bir çok hareket yaptım pilates yaptım ama en etkili karın hareketi nedir, onu öğrenmek istiyorum

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Dediklerimi yap 1 haftada bişeyin kalmaz doymuş yağdan uzak dur ( margarin Tereyağ ) 2 şekerden uzak dur ( cola gazoz fanta meyveli soda çikolata gibi ) Karbon Hidrat tüketimini minimum seviyeye indir ( Ekmek yerine kepek ekmeği ) günde 3 litre su tüketimi https://www.youtube.com/watch?v=hDDYqMR4Rik ve yapa bileceksen bunları yap zor seviyedir yeni başlayan biri için ama dene

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Yere uzan, eline bir sopa al, bu videodaki hareketi yap. Ayrıca bu videodaki kadın 9 kez dağ bisikleti şampiyonu olmuştur. www.facebook.com/photo.php

Karın kaslarını inanılmaz çalıştırıyor.

0|0
    0|0
  • Alt karın mutfakta erir ablacım. İstersen 7000*500 mekik çek. Bölgesel zayıflama diye bişi yoktur. Kolpadır. Yediklerine dikkat et. Şekeri bırak. Yemekten sonra meyve yeme. Meyveyi öğün olarak ye. Sabırlı ol. Spora devam et.
    Bu arada hem rejim yapıp hem kas yapamazsın, protein alımını yüksek tut var olan kası kaybetme rejim sırasında.

1|0
    0|0
    • yok diyet yapmıyorum zaten :D https://www.youtube.com/watch?v=6mV-c3u2KAQ planki hiç denememiştim, plank nasıl bu arada?

• Diyet yaptim zamaninda şimdi dikkatli besleniyorum diyet yapmiyorum dediysem de Kızartma falan yiyorum demedim öyle.

• Telefondan yazmasam uzun uzun yardımcı olmaya çalışırdım ama özet geçiyim. Ya brslenmene devam edip sporu arttıracan ya da yemeği azaltacan. Bir şekilde kullandığın kalori miktarı aldığının üstüne çıkmalı. Bu arada kızartma şekerin yanında masum kalır ;).

• Vucut yağ oranı azaltacaksın.

0|0
    0|0
  • Mekik çekebilirsin ayrıca sırt üstü yere uzan bacaklarını yerden 10-15 cm kadar yukarı kaldır ve uzun süre bekle ve bu hareketi sürekli yapmaya çalış. 1-2 gün yapıp bırakma faydasını göremezsin.

0|0
    0|0
  • en etkili hareket karın kası için mekik

0|0
    0|0
  • Kardiyo ve leg raisesla bu sorunu cozebilirsin

0|0
    0|0
  • dips aletine tutun, bacaklarını yukarı çek

0|0
    0|0
  • Bak yere uzan ayaklarını birleştir dip duz sekilde kaldır indir

0|0
    0|0
  • az ye

0|0
    0|0
  • en zor erıyen yer orası netten bak alt karın kası calıstırma egzersızlerıne muhakak vardır bırseyler

0|0
    0|0
  • göbek?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bennde bilsem onu eritcemde

0|0
    0|0
  • mekik bol bol 10 dan başla günde 10 ar 10 ar arttır denedim sonuç harika denemelisin

0|0
    0|0
    • mekik karın eritmez diyorlar eritiyor mu?

Yükleniyor...