Basketbol da cidden torpil var mi?

Ben 4 yildir basketbol oynuyorum bir arkadasim iyide oynuyor kendisi basketbolda torpil var diyip antremanlara gitmez oldu pertevniyalde oynuyordu onu cikardilar takimdan bende pertevniyaldr oynuyorum eger boyle bisey varsa bende birakmayi dusunuyorum cocuk şu an seri a da oynuyor ama

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• pertevniyalde iyi olan herkes efese bir şekilde kapak atar, ama torpilin olmadığı yer yok tabi

0|0
    0|0
    • Peki soyle soylesem istemedigim mevkide oynatiliyorum bu senede koça soyledim seneye istedigim yerde oynatmazsan baska takima gidicrm diye lisansimda elimde oda sen calis bakariz dedi eger oynatmazsa baska takima gidicem pertevniyali birakmam kotu olurmu istedigim bir mevki ugruna?

• rica ederim bol şans

Kızlar Ne Diyor 1

• Var ya, torpil her yerde.

0|0
    0|0
    • Ama iyi oynayan birinide bile bile basketbol hayatini bitirmezler diye dusunuyorum oyle olursa elimde universite sinavi ve yasadigim sakatliklar disinda baska hic bisey kalmicak

• Çok iyi kanıtlaman gerek kendini tabii

• Korktugum bisey daha var sakatliklara ve gece yarilarina kadar calismama ragmen bu spor dalinda bir yerlere gelememek ;( daha 16 yasindayim bide bu kadar sey yasadim ins. bir adilik yapmazlar

Erkekler Ne Diyor 1

• torpil yok kız kaçıran var

0|0
    0|0
Yükleniyor...