Kick box çok kas yapar mı? Bilgisi olanlar?

Kursa başlamak istiyorum ama biraz da vücudum cok gelişsin de istemiyorum boyum 175 kilom da 65 yani erkeksi bir vücudum olsun istemiyorum kaslı biriyim zaten , baska bir sporla mi ilgilensem acaba fikri olanlar var mı?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yapmaz hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• tamda benım ılgı alanım zaten anatomınde varsa adelele bır vucut yapmaz vucut agırlıgı ıle yapılan sporların adele gelısı bır yere kadardır olsa bıle oyle erkeksı durmaz merak etme bu konuda beslenmene dıkkat et gerısıne karısma sen sadece vucudunda var olan adeleler sertlesır ekstradan bı adele yapımı veya kas yapılanması kesınlık olamaz ;)

0|0
    0|0
  • Kardiodur.. Bana kalırsa yapabirsin. Kondisyonun artar falanda falan.
    Ama bana kalırsa. Plates + spinning yap.

0|0
    0|0
    • Neden peki kick box degil

• Umarım ;)

• Hadi bakalım :D

• yapar fakat musclular endurance çalışıldığı için kas yırtılması yerine dayanıklılığa dem vurulur. Yani yumrumlarının ne kadar güçlü olduğu değil, ne kadar hızlı ve ne kadar uzun süre yumruk atabildiğin önemlidir. Buda hafif ağırlıklar ile geliştirilebilecek parçalı kas sistemi ile taçlandırılır. Tabi herkesin bedeni uygun olmaz. Bir bayana fitness yakışır. Sıkılaşmanızı tavsiye ederim. Dövüş sporları bayanlara göre değildir.

0|0
    0|0
  • İki senedir yapıyorum. Kondisyon için çok iyi. Ama body falanda yapmasam şu anki vücudum olmaz. Yani kas yapmaz sıkılaştırır :)

0|0
    0|0
  • kas iyidir zarar gelmez zaten abartılı bir görüntün olmaz gayet fit ve çekici olursun aynı zamanda da kuvvetlenirsin. kollarım kaslı demişsin en fazla ne kadar kaslı olabilir ki?

0|0
    0|0
  • Omuzların benim gibi geniş olur :D kızda hoş durmaz fitness zumba dene

0|0
    0|0
    • Ya omuzlarim genis zaten hic başlamasam mi acaba

• başlama zumba yap bayanlarda çok iyi oluyor

• fitness yap dicem fazla kas bayanlarda hoş bulmuyorum ben sıkı vücud iyidir tabi yarışmalara katılmıcaksan

• Normal box kadar yapamaz çünku normal box daha çok dayanıklılık ve upper vucut olduğu ıçın aşırı güç ve dayanıklılık gelıstırme çalıstırır fakat kıck box daha çok teknık ıçıdır fakat genede kas yapar (Az buz değil iyi yapar )

0|0
    0|0
  • Evet ama aşırı yapmaz toplar öyle istiyorum ki maç yapmak

0|0
    0|0
  • Ağırlık antrenmanı yaptırmazlar sana zaten amatör olarak yapacaksan :) Başla derim ;)

0|0
    0|0
    • Yani aynen haftada bir iki olyr zaten cok abartılı yapmicam icin sorun olmaz heralde

• Olmaz merak etme :) öyle istemeden erkek gibi kas yapma şansın yok zaten rahat ol ;)

• sıkılaşırsın, dayanıklı olursun, fit olursun... erkeksi olmazsın yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben yapıyorum ve kolların karnın bacakların güzel sıkı oluyor. Zaten kızlarda erkekler gibi kas olmuyor ki. Sadece sertlik var ama o da gerekli. Kesinlikle yap :)

0|1
    0|0
    • Ya bide benim kkollarm kaslı biraz Ondan tedirgin oldum. Kaç yıldır yapıyorsun hangi şehirdesin kurs ücreti ne kadar bide bayan kac kisi oluyor ortalama cok soru sordum :)

• Anladim canim cok teşekkür ederim yine de ;)

• bacak da kas yapmıyor değilm mi

Yükleniyor...