Hafif karın kası hakkında?

benim karnım düz ve belim ince spor yapıyorum ama kas oluşmuyor hiç ve çok hafif belirgin olan karın kası istiyorum ne kadar süre çalışmam gerek bunun için?

krisshanahan.com/.../get-flat-abs.jpg

cdn2.hubspot.net/.../...e-3360215-womans-abs-l.jpg

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• 16 ay vücut gelistirme yptım cardio mekik dans biceps kosu sadeçe mekikle olmaz ve 2 3 ayda belirgin bir şekilde olsun istiyorsan protein destegi al

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 4 hafta haftanin 5 günü karın kası çalışcaksin 2 gün yat :D
    Karın antremanını araştırcaksın. Günde 20 dk çalışcaksın.
    Örnek pazartesi salı carsamba persembe cuma çalışcaksın. Cumartesi pazar off dayin olucak.

0|0
    0|0
  • Hergün 50 - 100 arası, kendini çok yormadan 30 saniye aralıklarla dinlenerek mekik çek canım benim, bunu düzenli yapmalısın ama.

0|0
    0|0
  • Barfikse asıl dizlerini gösüne kadar kaldır bu şekilde olur belki

0|0
    0|0
  • Runtastic-six pack uygulamasını öneririm

0|0
    0|0
  • 1 ay her gün 50 mekik yap

0|0
    0|0
    • aynı miktarda aynı sporu tekrar etmek ne kadar çalıştırır bilemiyorum sonuçta vücut kolay alışıyor spora o yüzden sık sık spor tarzı değiştiriyoruz üstelik benim şu an yaptığım sporda zaten bir kaç farklı mekik bulunuyor

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok basit bu ya mekik çek

0|0
    0|0
    • bende olmuyor maalesef mekikle :)) 2 yıldır spor yapıyorum her türlü mekiği çektim alt karın kasıymış üstüymüş hepsini çalıştırdım olmuyor düzleşiyor ama en ufak bir kas belirtisi yok yumuşacık hala :)

• karın kası erkeklerin hoşuma gidyo mu ki ya

0|0
    0|0
    • erkekler için düşünmekten ziyade böyle hafif karın kası bana göre seksi üstelik dümdüz karnım olmasına rağmen yumuşacık bundan hoşlanmıyorum

Yükleniyor...