Özellikle erkekler hangi dövüş sporuna gitmeliyim?

Arkadaşlar savunma sporuna gitmek istiyorum ama hiçbir bilgim yok hangisi iyidir hangisi kötüdür yardımcı olabilir misiniz?

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle jkd ya da wing chun öneririm her yerde dövüşmeyi kendini korumayı öğretir ;; bir çok spordan hareket ve teknik almıştır... aikido çok salonsal; boks sadece elleri kullandırır ; jiujitsu gibiler çok güreşsel ;; kravmaga da israil istihbaratının olduğu için sevmem

0|0
    0|0
    • Aikido salonsal derken işe yaramaz mı ki önerenler var yani

• ne demek :) bir bayanı sevdiği adam korumalı olsa da elbetteki kendini korumayı öğrenmeli :) kolay gelsin sana

• Çok teşekkürler :):))

Erkekler Ne Diyor 20

• Bence en güzeli sokak döğüşü osmanlıyı bir koyacan karşındaki 2 80 yerde hadi kalksında görüm yiyosa

0|0
    0|0
    • Ahaha :)

• bence komik değil Osmanlı bu dünyada hangi ülkenin tokadı var sumsuk demiyom bak tokat diyorum eee atalarımız işte tokadı kodumu ülke fethediyorlarmış.

• hapkido :D

0|0
    0|0
  • Krav maga

0|0
    0|0
  • Bence bır bayan için en iyi savunma sporu Tabıkıde Wing chun Tanıdığım var yapan ama karsındakıde teknık bılıyosa tekando ve box gibi naparsan yap çok zor :d bız kapısmıstık :d musabaka tarzı

0|0
    0|0
  • Aikido başka bir şey gerekmez.

0|0
    0|0
  • Bosver ugrasma sporcu bir erkekle arkadas ol. O seni her zaman savunur

0|0
    0|0
  • wingstun bir kadın tarafından icat edildiğini okudum netten bir arastır derim ben boksa yapıyorum 7 senedir boks güzel spor ama bir kadın için sıkıntı

0|0
    0|0
  • Savunma sporunda en iyisi judo. Aikido icin yasiniz kucuk olmaliydi. Judo yu kendim de yaptim ve en mantiklisi bu iclerinde

0|0
    0|0
    • Aikido için yaş küçük olmalı derken kaç yaş mesela

• Kravmaga hakkında bilgin var mı karşılaştırmak için?

• Kesinlikle yok hayir

• Aikido kendinden daha güçlü birinin üstesinden gelmeni sağlar kadınlar için birebir dövüş sporudur.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler araştırıcam :)

• Bu arada KickBox diyen olmuşta kickbox gerçek hayatta biri sana yüzyüze meydan okumadan bir işe yaramaz aikido ise birisi seni arkadan yakaladığında veya önden yakalamaya çalıştığında işine oldukça yarar.

• Aikido için öğrenmesi zor diyorlar öyle mi

• Kapuero en havalısı , vucüt dengen fena gelişir

0|0
    0|0
  • Muay Thai dicem :D

0|0
    0|0
  • platese

0|0
    0|0
  • MMA gerçekten iyidir sokakta kendini nasıl savunacağını öğretir

0|0
    0|0
  • kafaya vurmak haram boks haram etmeyın. çimçiklerinizi geliştirin

0|0
    0|0
  • kickboks iyidir (:

0|0
    0|0
  • Sen vurdulu kırdılımı istiyorsun yoksa güreş gibilerden mi?

0|0
    0|0
  • Terlik fırlatma anneler hep zamanında gitmiştir hepside siyah kuşaktır

0|0
    0|0
  • Gel Tanıdık Bu İşlerle Uğraşan Bir Abimiz Var Sık Sık Rusya'ya gidiyor Burada'da Gizli Kafes Dövüşü Yapıyor, Onun Yanına Aldırabilirim Seni...

0|0
    0|0
  • Sokakta kendini korumak için kesinlikle kravmaga
    Hem çok kolay öğrenilir ve müthiş etkilidir
    Diğerlerine gidip zaman harcama ben gitmiş biri olarak söylüyorum

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim bu kadar seçenek arasında kafam karışmıştı ağırlık vereceğim :)

• Yeniden çok teşekkürler :)

• Rica ederim..

• kick boks a gıt bence daha cekıcı oluyor bır kız kıck boks yapıyorum dedıgı zaman ;:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...