Vatani görevini yapan sevgilisini terk eden kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben askerliği yeni bitirmiş biri olarak birçok devremin askerde terk edildiğine şahit oldum. Yapmayan bilmez ama orda gerçekten bir erkek hayatının en zor psikoloji sınavını veriyor. Peki onları terk eden kızlar?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• hocam bunun düşünülecek bir tarafı yok. Çok çok çook hayati bir sebebi yokken bırakan kızın Allah bin belasını versin.

1|5
    1|1
    • eyv. hocam gayet açık yani daha 2 gün önce Hakkari'de evinden çıkıp göreve giden 2 uzmanı sivil hallerinde sokak ortasında öldürdüler bu iş çocuk oyuncağı değil ki.

bir de fıkra paylaşayım bunun üzerine

bir gün çocuk askere gidiyor sevgilisi kalıyor tabi memlekette bir kaç ay idare ediyor ama kız iyi bir kız olmadığı için çocuğa bir mektup yazıyor onu terkettiğini ifade edip çocuktaki resmini yollamasını istiyor. Bu da tabi çocuğa çok dert oluyor düşünüp bir fikir buluyor kıza ders olsun diye.

• bölüğündeki bütün arkadaşlarından bir kız resmi alıyor elinde biriken onca fotoğrafı da kıza gönderiyor ve diyor ki "hangisi sendin hatırlayamadım içinden kendini al diğerlerini geri yolla" :)

Kızlar Ne Diyor 7

• herkes aynı şartlarda askerlik yapmıyor bazıları o kadar rahat oluyor ki o herşeyden herkezden uzak kalma psikolojisine girmiyorlar.bende hiç asker beklemedim ama bekleseydim ve sevgilim o kötü psikolojide olsaydı asla ayrılmazdım sonuçta sayılı zaman geçer gider.ama zaten uzaktayken yüzyüze bile değilken birinden ayrılmak ilişkiyi bitirmek hem ilişkiye hemde karşındaki sevgiliye büyük saygısızlık büyük terbiyesizlik.

0|3
    0|0
    • Askerliğin iyisi kötüsü olmaz. Ben haberci olarak yaptım mesela benden iyisi yoktu izin kullanmadım sırf eve 20 gün erken geleyim diye ailemin sevdiklerimin yüzünü 12 ay görmedim orda zaman duruyor kim olursa olsunn..

• benim arkadaşlarım genellikle kısa dönem yapanlardan.3-5 tane de bedelli yapan var.

• Yaptıkları vijdansızlık ama birde şu var askerde başlarına kötü şey gelmesinden korkuyor ve unutmaya çalışıyorda olabilirler ama tabiiki bu bir hata

0|1
    0|0
  • haketmeyen bırakılmaz

eger hakederse

onun için senelerimi feda edemem

1|2
    0|3
  • Benim sevgilim asker. Askerle ilgili her yazı gördüğümde zaten gözlerim dolu dolu oluyor.

Sırf keyif olsun, torba dolsun diye terk eden hatunların diş fırçaları ile klozet temizleyip, tekrar yerine koymak isterdim çaktırmadan.

1|0
    0|0
    • işte bu yüzden diş fırçamı banyoda bulundurmuyorumm :))

• ama ben, o durumda terk eden hatunların diş fırçalarını kastetmiştim :p

• yok ben başka birşey düşündüm. Sonuçta kızlar kızdığı zaman intikam amaçlı diş fırçasına yöneliyormuş :)))

• Acaba kızlar askere gitseydi erkekler onu bekler miydi?

0|0
    0|0
    • 2 gözüm kör olsun ki beklerdim :))

• Ben birşeyi kolay atlatamam fena halde duygusalımdır. Nereye baksam onu göreceğimi annem benden daha iyi bildiği için böyle birşey yapardı :) Saygı bizden efenim,Saygı bizden:))

• Hmm anladım evet böyle düşünmemiştim acıkcası...:)

• benım sevgılımde asker ve onu oradayken bırakmak..

nasıl yapabılırım ben bu vıcdansızlıgı ?

orada tek basına benden ailesınden uzak emir altında kım ne derse yapıyor

psıkıolojısı yarı bozulmus benımle konusmak ıcın can atıyor

haftada 2 gun konusurken ağlıyor bellıkı cok bunalmıs

ben nasıl ona adilik yapim ? nasıl onu yuzustu bırakıyım

yıne huzunlendım..

bazı arkadaslar hakeden demısler eyerkı ordayken benı aldatırsa tabıkı bende durmam ama aldatmak dısında aramızdakı aşkı silemem.. bu kadar basit

0|1
    0|0
  • Bende tam orada terketmiştim, Hakedene az bile.

1|1
    0|8
    • Ne yalan mı?

• eksileyin, iyikide yapmısım ohh :))

• Fena eksilemişler seni:) Ordaki psikolojiyi bilsen oh demezdin ama

Erkekler Ne Diyor 12

• benim 2 arkadaşımın başına geldi. hiç kolay bir şey değil. orada eliniz kolunuz bağlı savunmasız kalmak. çok şey söylenebilir o kızlara. onlara önce vicdan lazım, "o kızların vicdanı yok" derim, oda kısaca. Allah mustahaklarını verir inşallah.

0|1
    0|0
  • Kim sordu bu soruuyu ya yaramı deştiniz... Bir or...pu beni askerde bıraktı nişanlıydık ve benim en yakın arkadaşımla çıktı... Kardeşim dediğm adamla ... Kız kısmı bu ilgiyi ister ben askerde ilgi göstermeyince terketti sonra hayatım mahvoldu. Askerde bileklerimi kestim kaç kere cezaevine girdiğimi hatırlamıyorum.. kendime yediremiyordum. Sivile gelince içikiye verdim kendimi ama çok şükür kendime geldim bir dost tavsiyesi ile. Düşündüm ben üzülürken o mutluysa ben mutlu olayım üzülsün dedim ve öyle oldu... Askerin halini askerlik yapandan kimse bilemez o yüzden kızlara tavsiyem beklemeyecekseniz eğer askere gitceği gün bırakın adamı hiç ümit vermeyin... Öyle insanları Allah cehennem ateşinde yaksın..

0|0
    0|0
  • Az kaşardan tost

Çok kaşardan dost olmaz...

0|2
    0|1
  • ben bir buna,birde hamile eşine acı çektirene kızarım...iki durumda bana göre aynı..ikisindede yardıma ve şefkate ihtiyacın varken terkedilmek çok kötü bir duygu olmalı...hiç tanımasamda persil detarjan reklamındaki kadının askerdeki kocasını aldatmasını ve boşanmasını kabullenmiş değilim.hala o kadını ihanet eden hain bir şeytan olarak görürüm...

0|0
    0|0
  • askerler vatan millet için gittikleri yerde zaten o sıkıntı içinde bide o psikolojiyi düşünemiyorum.o kızlara kız dememek lazım anca bi adam okadar zalim olabilir yani denilecek bişi bulamıyorum buradan şu sonuç çıkar bir kızı doğru seçmeliisn

0|1
    0|0
  • İlla bırakıcaksan bekle askerden sonra bırak bari. O şartlar altında olan birine bu yapılmaz. Ayıptır günahtır beee!

0|0
    0|0
  • allah ıslah etsin, askere gidince sevgilisini bırakan kızları..

0|1
    0|0
  • Yaptıkları yüzünden ağır eleştiriyi hak etmeyen insan evlatlarıdır. İsteyen bekler isteyen beklemez, bu yüzden kimseyi suçlayamazsınız.

1|1
    0|3
  • Bir "Türk kızı klasiği"dir askerdekini terketmek.

0|0
    0|0
  • bence her iki tafar icinde guzel bir sinav en azindan gercek yuzunu gormussun daha ne istiyorsun birak defolp gitsin ulkede onyuzbinmilyon kiz var al teskereni sagsalim gel

0|0
    0|0
  • Harika kızlar bayılırım

1|1
    0|3
  • üç beş nöbetlerinin bir anlamı olur fenamı:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...