Hugo Almeida'nın bu sözleri için ne diyorsunuz?

Hugo Almeida, “Galatasaray, Türkiye’nin en iyi kadrosuna sahip takımı. Çok kaliteli oyuncuları var. İstanbul’a alıştım ve burada kalmaya devam etmek istiyorum. Eğer gidersem, geçen sezonki performansımın daha da üzerine çıkacağımı düşünüyorum. Daha fazla gol atacağıma inanıyorum. Umarım en kısa zamanda her şey netlik kazanır” ifadelerini kullandı. (Fanatik)

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru söylemiş, gerçekleri görüp, hidayete ermiş

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok doğru söylemiş

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Almeida nın sözleri doğru Beşiktaş tan daha fazla gol atar Galatasaray da fajat bize top tekniği iyi olan bir oyuncu lazım

1|0
    1|0
  • Bir beşiktaşlı olarak galatasaray önemli bir takım evet cünkü ülkemize uefa kupasını getirmiş bir takım olduğu için. Ama Almeida için bunu diyemiceğim kazmanın teki.

1|0
    1|0
  • Bir Galatasaraylı olarak gelmesini istiyorum adamın attığı gol ortada kafa yoluyla topda dağıtıyor oyunda kaybolmaya bir oyuncuda. başka bir oyuncuyla risk almaya gerek yok

1|0
    0|0
  • Bende koyusundan Galatasaray'lı olarak Almeida'yı takımda görmek isterim. Beşiktaş'ta tek başına oynamasına rağmen büyük işler başardı... Eğer olurda gelirse çok daha fazla başarı yakalayacaktır.

1|0
    0|0
  • almeida galatasaraya giderse süper olur bence. (not:besiktasliyim;)

1|0
    0|0
  • Adam nereden para kazanacaksa oraya meylediyor. Bunda yanlış birşey yok. Beşiktaş'ta oynadı diye diğerlerinde oynamayacakmı. Şu anda hiçbir kulüp ile bağı yok. Beşiktaş lı olarak şunu diyebilirim. Yolu açık olsun.

0|0
    0|0
  • Almeida'nın sorunu ona pozisyon hazırlanmaması değildi ki, kazmalık yapıp girdiği pozisyonları değerlendirememesiydi..
    Bulduğu 100'de 100lük pozisyonların 3'te 1'ini atsa her sene gol kralı olurdu..

0|0
    0|0
  • Haber Kaynağı biraz asparagazda ama sorun değil aliskiniz biz tumerden buraktan egemenden asil olan Beşiktaş digerleri boş

0|1
    0|0
    • Pembe tezkere :)

• Gitsen ne fark eder kalsan ne farkeder aldigin dolarlar elbet birgun biter besiktas çarşısı erkegede kufreder iste sen bu kadar zavallisin tumer :D

• Türkiyeyi kaçırmak istemiyo parayı çok veriyoya bizimkiler o yüzden. Zorla beni alın isiyo başka sebebi yok.

1|0
    0|0
  • gelmek için yalakalık yapıyor pezo :D

0|0
    0|0
  • Halt etmiş önce önündeki topa vurmayı öğrensin...

0|0
    0|0
  • karaktersiz adam karaktersiz takıma gider

0|0
    3|0
  • Fanatik yazdıysa yalandır itibar etmeyin

0|0
    0|0
  • bende bugün menajerinin Fenerbahçe'ye isterseniz imza atarız dediğini okudum

0|0
    0|0
  • S... trsin gitsin atamiyom demiyoda Allah'in kazmasi

0|0
    1|0
  • Bir Gsli olarak istemem gelmesini

1|0
    0|0
  • Fanatiğin haberi dümen olur galatasaray'a kimleri getirmedi

0|0
    0|0
  • bir GSli olarak istemem gelmesini yıkama yağlamayı da yapmış zaten