Yoga yapanınız var mı ya?

Sıkılaşmak için pilates yapıyorum ama çook sıkıldım. Aranızda yoga yapan var mı ve yoga pilatesten daha etkili midir? Tavsiye ettiğiniz bir yoga serisi/hocası var mı? Hiç anlamam da yogadan yapanınız varsa yardım ederseniz sevinirim ^^

Güncellemeler:
konu dışı cevap verecekler soruma hiç bulaşmazsa sevinirim.

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Ben yeni başladım internetten dersler bulmuştum indirdim çok guzel birazda kendin bişeyler katınca

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• yoga ile pilatesin karışımı var hatta adı çok yaratıcı yoga pilates daha zevkli ve cidden etkili ama şunu bil pilates daha iyi sıkılaşmak için

1|0
    0|0
  • yoga medıtasyon ruhu rahatlatmak deılmı kanks vucut sıkılasmasıyla ne alakası war ^^

0|0
    0|0
  • yoga en kadim spor dalıdır. Söylenenin aksine hiçbir öğretiye bağlı değildir. Biraz araştırsanız ve gerçek yoga üstadlarıyla konuşsanız bunun böyle olmadığını anlarsınız. Ha Türkiye de bir tane gerçek Yoga Üstadı var. Araştırın gerçek yogayla tanışın. Hem stresten fazla kilodan ve hastalıklardan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Yoga yapacagina git namaz kil. Yoga uzak dogu kulturudur. Bizim kulturumuz ne gune duruyo

0|0
    1|0
  • Oommmmmmmmm icsel dunyami kesfedigorum nefes alma sanati ile ommmmmm astral seyahate cikiyorum ommmmmm tenketsularim acik vucudumda cakra akiyorr:))

0|0
    0|0
  • Fitness gibisi yoktur :D 2 ayda sım sıkı olursun

0|0
    0|0
  • Bulunca yapıyorum :)

0|0
    0|0
  • rus sevgilim süper mini etekle yoga yapıyor...

0|0
    0|0
  • yoga zihin egzersizi gibi bişi değilmi bro sıkılaşmak için işe yarıyomu

0|0
    0|0
  • facede sade yoga diye arat bakabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bulunca yapıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hiç sevmem oyle antin kuntin şeyleri her sabah bir saatliğine koşu ypıyorm ahanda yetti :D:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...