Kavgada dövüş sanatı bilmek gerekir mi?

İş bilekte biter o ayrı ancak yinede dövüş sanatı bilmek gerekir mi siz ne diyorsunuz arkadaşlar? Bana sorarsanız bilekte bitiyor teknikmiş felanmış boş kafa göz dal tamam :D

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Tekniğin iyi değilse sen gözünü yumar dalarsın adam sni matematik gibi böler çarpar toplar çıkarır. Yürek kadar teknik bilmek te önemlidir. Ayrıca karşındaki insan senden daha güçlü olsa da yerinde uygulayacağın tekniklerle her zaman alt etme olasılığın bulunur. Unutmamak lazım el yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu taş zannedermiş.

0|1
    0|0
    • Hayatımda kimseden dayak yemedim ancak çok fazlada kavga etmedim :D

• Dayak yememiş olman yemeyeceğin anlamına gelmez. Mümkünse hiç girme kavgaya. Sessiz kalmakla erkekliğinden bişey kaybetmezsin. Ancak çok zor durumda kalırsan kafasını gözünü kır tabi.

• aynen güzel cevap

Kızlar Ne Diyor 9

• ufak tefek noktalar bilmek önemli.. nefes kesmek ıcın boğaza vurmak gibi :D

0|0
    0|0
  • Bilmek avantajınız olur aikido guzel

0|0
    0|0
  • Teknik her zaman güçten önce gelir zuzu ^^

0|0
    0|0
    • Sen öyle diysn öyldr canım

• Adam şiir gibi anlatmış canım kavga çekti hıaam

0|0
    0|0
  • Gerekmez

0|0
    0|0
  • Önceden dövüş tekniğimi varmis bas tekmeyi kicina

0|0
    0|0
  • gerekir bence

0|0
    0|0
  • Bence gerekmez ama bilirsen daha avantajlı olursun

0|0
    0|0
  • sokak dövüşü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Teknikte karşındakinin gücünü kendi gücün gibi kullanabiliyosun sen ne kadar güçlü olursan ol işi bilen döver seni bana böyle diyen bir arkadaş vardı bodyci ben profesyonel olarak judo ayrıyetten mma yapıyorum salonda dövüştük çocugu pes ettirmiştim sokak kavgasındada 3 kişiyle dövüştüm teknik bilmesem dayak yerdim.

0|0
    0|0
  • Hepsinde dövüş sanatı bilmek gerekir, fakat sokak dövüşünü hariç tut sakın sokak dövüşünde teknik filan düşünmeye kalkma direk dal Allah ne verdiyse artık, teknik yaparsan yersin kafayı.,

Sonuç : NAKAVT OLDUN :D

0|0
    0|0
    • Hiç dayak yemedim yemem de :D

• Ben de yemedim. Şimdiye kadar 4 kez kavga etmişimdir sinirlendiğimde karşımda kimse duramaz. Fena dalarım, şaka olsun diye söylemiyorum diğer dövüş sporlarında pek iyi değilimdir. Fakat sokak dövüşü ve kickbox'ta profesyonel sayılırım ama böyle nadiren kavga ederim. Kavgacı tiplerden değilim kavga edersem karşımdaki beni indiremez çok kuvvetli ve çok hızlı olması lazım

• bodozlama yardır ıste kanks bılsende kavga ederken sanatmı gelır aklına

0|0
    0|0
  • Savunma sanatını öğrenmek her zaman en iyisidir. Her türlü vurabilirsin ama her zaman da kendini koruyamazsın. Öncelikli savunma sanatıdır :)

0|0
    0|0
  • Valla moruk bir arkadaşım var. muay thai , kick box , box , Aikido. Üstünde birde body building yapıyor. Gel bu adamla kavga et yani anladın :D Çok sıkıntılı bence gerekli. Tabi biz eski toprak olduğumuz için hurraaa harala gürele giriyoruz :D

0|0
    0|0
  • KArdeş bılekte falan bıtmıyor buna emın ol bende oyle dusunuyodum bir aralar tekvando kursu almaya gıttım serbest musabakada teknık olmayınca ilk bir kaç ay hep ben knockout oluyodum fakat sonra teknık öğrendıkçe dah aiyi olmaya baslaıdm benım çevremde çıngeneler çok olduğundan fazla kavga riski oluyordu hep dayak yerdım ama teknıkten sonra bıde vucuttan dolayı artık yanıma gelen çabuk cayıyo :D

0|0
    0|0
  • Ne kadar sporcu dövüşçü varmış ks'de kendimden utandım

0|1
    0|0
  • ben bodoslama dalıyorum.. sdffsdsfsf

0|0
    0|0
  • Ben karateye gittim tamam faydasıda oldu baya ama delilik damarım tutarsa mevzuda sevdiğim biri flnsa 4'dü değil 14nede gidebilirim...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Bilmelisin, Ama Ne Kadar Bilirsen Bil, Çok Kullanamıyosun.
    Kalp Atış Hızı Adrenalin Yüzünden Ani Artıyor, Düşünce Kapasiten Azalınca Bildiklerini Unutuyosun.
    Ama bilmekte Kesinlikle Fayda Var.

0|0
    0|0
  • ben yaklasik 5 6 senedir box thaibox ve mma yapiyorum bundan önce sor deviriyodum ama taktikler cok ise yarior vazla sarar vermeden adam yerde :) acitmiyorum oksaya oksaya sonra kendisi gidiyor ztn :)

0|0
    0|0
  • :D gelsin beni teknikle yıkacak adam yıksın dostum

0|0
    0|0
    • Helal bilaadeeer

• Sana ne kadar koymuş belli :D senin gibi pasiflerle ugraşamam tanımam etmem kimsin banane sen kıskanmana devam et

• Engelledikce hesap aç dur uğraş benim için :D

• Valla moruk şöyle diyim arkadaşım wing chun yapıyor 2 senedir daha 1 kez dayak yediğini görmedim ama dayak attığını da görmedim çünki çok hızlı oluyor ve 1-2 yumruk oluyor genel de :D

0|0
    0|0
  • kardesım bence gereklı ama çokda etkı etmez kavgada brieşy bilmezsen bile bir darbe atarsın birdaha kalkamaz öyle çok bılıom dayak atan değil etkılı vuran kazanır

0|0
    0|0
  • Tabi bir teknik bilmek önemli ama iş cidden bilekte ve kafada bitiyor.

0|0
    0|0
  • Olm bu devirde bilek gücümü kaldı :D Ben sahsen çakısız silahsız kavgaya gitmem :D

0|0
    0|0
    • Senin ki sakat birader iş mapusta biter yorum atma başımızı bela sokma :ASF:

• La ne diyon olom vereyim istersen numarasını 0... neyse sende kontörde yoktor fagir seni porştan selamlar

• Hayır tabiki iç güdülerine güven :D

0|0
    0|0
  • pata küte girwceksin kavgaya

0|0
    0|0
  • Kardeşim eğer teakwando yaptıysan ki bu savunma sporudur senın bana yumruk, kafa, tekme atma şansın yok hertürlü paketsin yani.

0|0
    0|0
    • Onları yapmadım ama arkadaşım 2 senelik teakwandocu beni yatıramadı yere o nasıl olck :D

• Demekki kendini savunamıyor sen bana bir yumruk ya da kafa atmaya calış bakayım :)

• teknikle alakası kafa göz dal gitsin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...