Almeida konusu tekrar gündeme gelmiş ne düşünüyorsunuz?

adam beşiktaştan defolup bize gelmesin mümkünse ortalığı batırmaya gelecek beşiktaşta bir halt değildi zaten

Güncellemeler:
pardon beni bilmeyenler vardır GS'YE

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Son yıllarda Galatasaray a Didier Drogba ve Milan Baros gibi üst düzey forvetler geldi bu isimlerden sonra Almeidanın gelmesi doğru olmaz

2|0
    0|0
  • 2012'deki Elmander gibi bir forvet lazım bize.. aslan gibi pres yapan ta defansa bile gelip top çalan ayağı çatlasa bile kendini devam etmeye zorlayan karakteri ve oyunuyla tam profesyönel forvet lazım.. ama genç olmalı 20'li yaşlarda

0|0
    0|0
  • Almeida'nın mesajeri çok çalışkan..
    Sürekli birilerine itelemeye çalışıyor buldu tabi İstanbul gibi eğlenceli şehri, kafası da rahat..
    Yakında İstanbul Başakşehir'le adı anılırsa şaşırmayın..

0|0
    0|0
  • karaktersiz adam karaktersiz takıma gider

0|0
    1|0
  • Gelmesini istemiyoruz

0|0
    0|0
  • Ben Beşiktaşlıyım çok şükür. almeida bence sizin takım için çokda uyun değil yani siz daha aktif ve yetenekli bir forvet almalısnız bu yeni yapılanmanızda ve kadronuzda olması gereken isim değil almeida.

0|0
    0|0
    • bizde almeida gibi çok futbolcu var ha o ha kazma burak aynı

• drogba ayarında mı almeida daha neler drogbanın tırnağı olamaz

• hayır almeida drogba ayarında demedim size drogba yarında biri lazım almeida olmaz size ama burakla kıyaslayacak olursan almeida 2 tane burak eder.. siz drogba ayarında bir forvet bulun gidin osvaldoyu alın bence.

• yok öyle bir şey süslü ;) hazır mısın maçlara gelmeye :)

0|0
    0|0
  • forvetleri umut ve buraktan oluşan bir takım taraftarının bunu söyleme lüksü yok bence

0|0
    0|0
  • hayırlısı daima iyi topcudur yabancı sınırlamasına cok takılır ama :)

0|0
    0|0
  • danynin intikamı olacak :D

0|0
    0|0
  • Aman Allah korusun gelmesin :D bize yırtıcı bir forvet lazım bulduğu pozisyonu affetmiyecek

0|0
    0|0
  • Almeida hastalık ya.

0|0
    0|0
  • bence iyi forvet. gelsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...