Body ile ugrasan biri bakabilirmi?

Abiker ablalar 1.79 66 kiloyum fakat göbegim var kilom boyuma göre yeterli degil kardiyo yapıyorum bu sefer hacimsiz kaliyorum kilo aliyorum göbek çıkıyor bu durumu ne yapabilirim gelisimim için kilo şart 66 kilo az tabikide ama olmiyo böylede

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• abur cubur yemeyi falan kes karşiim kolayı falan bırakıcaksın tamamen

0|0
    0|0
    • Abi 4 bucuk aydir kola cip cikolata yemiyorum sadece ev yemekleri rkmegide kesicem bu günden itibaren

• karın kası falan istiyorsan eğer diyet falanda yapıcaksın, hızlı kilo almak istiyorsan ek takviye yap ayrıca senin hacim yapman gerekiyor yüksek ağırlıklarla çalış karşiim

• Yüksek agirliklara giriyorun yasima göre bayada saglam giriyorum hocan protein tozu kullaniyorum ek besin olarak fakat göbek çıkıyor karın kası umurmda degil pek ben hacim istitorum kilom zayif ama kilo alincada direk göbek cikiyo özellikle karnin ust kismi şişiyo

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• kardiyoyla beraber kasta çalış cips kola yağlı yiyecekleri kes mesela hergün kas çalışma ama kardiyo çalış hacim öncelik diyorsan normal kas çalış mekik ve karın hareketlerine ağırlık ver o bölgedeki yağlardan kurtul

0|0
    0|0
  • Kardeş dırek spora basla fazla ağırlık az tekrar zaten gıt gıde kılo alıcaksın :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...