Kaç kilo olmalıyım sizce?

boyum 1.74 şu an 60 kiloyum sizce kaç olmalıyım ben 56 57 olmak istiyorum ne kadar sürede olurum sizce ve ne yapmalıyım kilo verebilmek için?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• belkı de balık etlı olmak yaksıyordur hatun rahat ol

1|0
    0|0
    • kilo vermek istiyorum 3 4 kilo

• peki teşekkür ederim ilgilendiğin için

• rıca ederım umarm yardmcı olmusmdr

Erkekler Ne Diyor 8

• Vücuduna bağlı, kilo yakışıyorsa sıkıntı yok bence.

1|0
    0|0
    • kilolu görmüyorum zaten kendimi ama belimi kalçamı inceltmek istiyorum

• yapıyorum zaten egzersiz

• Çok da ince bişey olma madem kilolu görmüyorsun. Sadece bel egzersizleri yap.

• 57 ile 60 ın arasında fark mı var sende soruyosun yaa 57 olsan nolur 60 olsan nolur.

1|0
    0|0
    • var tabi ki 3 kilo az değil vermeye kalktığında hem 50 olıyım desem aşırı zayıf oluyorum o halimden memnun olmadığım için kilo aldım ama almayı durduramadım şimdi 3 4 kilo vermek istiyorum

• yardımcı olmayacaksın galiba yine de teşekkürler

• ben nasıl yardımcı olayım :) sana mekik mi çektireyim napayım

• Boş ver. İyisin

1|0
    0|0
  • bence fıstık gibisin bu kadınlar derki hep göte göbee bakıyo erkekler kadınlar da az bakmıyolar hani g*t göbeklerine ?

0|0
    0|0
    • daha kibar olsaydın

• en azından tanışıyo olsaydık arkadaş bile demiyorum hiç rahatsız etmezdi ama insan neden uzaklaştırmaya çalışırki insanı kendinden kibarlık adı altında üzerinde bir tasarrufum bile yok kibar olmak adına heryere burnunu sokan vasıfsız bir özellik artık aptal bir kural haline getirilmiş

• herkesten kibar olmayı bekliyorum ben samimiyetin adı ağzına geleni söylemek olmamalı

• Boy kisaldikca kilonla boyun arasindaki mesafede azalmali. Boyun gayet iyi kilonda 1-2 kilo alabilirsin bile. Kilo vermeyi dusunme

0|0
    0|0
  • off diyorum şu an tam istediğim kız fiziği profilisin. yüzünü görmek lazım

0|0
    0|0
  • Gormek laxim

0|0
    0|0
  • İyisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence iyisin

0|0
    0|0
  • Zayıflamaya değil kilo almaya ihtiyacın var. İdeal kilonun altındasın. 3 4 kilo alman gerekiyo

0|0
    0|0
    • hayır ideal kilom 59 çıkıyo

Yükleniyor...