En anlaşılmaz yanınız ve sebebi?

en anlam veremediğiniz yönünüz nedir? insanlar hatta bu yönünüze bakınca alla alla ne ilginç insansın diyip duruo size. var mı böyle ilginç anlam veremediğiniz bi yönünüz? ve sebebini dürüstçe paylaşır mısınız bakalım ortaya ne gibi kişilik özellikleri çıkacak!

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

• Prensiplerim,hiç bir konuda ödün vermemem,çizgimin net olması

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• çok sakin ve anlayışlıyım, çok olgunum, ama çok açık sözlüyüm, çok doğrucuyum, çok cesurum, ağzımda laf kalmaz,

0|0
    0|0
  • Burnumun dogrusuna gıdıyorum bir türlü düzeltemedim. Uçurum olsa atlıycam o derece. Çok hırslıyım sorun çıkıyor bazen.

0|0
    0|0
  • Dengesiz bir insanım. Anlaşılmaya da gerek yok zaten.

1|0
    0|0
    • terazi burcu musun peki :)

• yoo gelsin yüzüne de söliim:) benimde yükselenim terazi ama dengeszliğini dil açıksözlülüğünü almşm o burcun. pat pat sölerim. çok seviodum halada öyle ama beni çok yoruoooo

• :D:D neyse hayırlısı şaka yapıyorum :)

• bunun adına ittiraf etmek denir.

0|0
    0|0
  • hirsim ve inadim. bir de cok dik kafaliyim.

0|0
    1|0
  • Çok ironi yapıyorum ve belirli genel kültür seviyesinin altındaki insanlar bunları anlamıyor. Ben de çıtayı düşürmüyorum. En sonunda yalnızlaşıyorum falan filan...

Ayrıca her tanıştığım kişi "çok garipsin" diyor. Böyle beni tam manasıyla tanıyan 1-2 arkadaşım var. Bana takılıyorlar

"Oğlum yeni tanıştığın kişiler varsa gönder bana '101 - Introduction to Ulas' diye ders vereyim" falan diyorlar. =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Cok detaycıyım, cok iyi duyarım, (alt kattaki telefon konusmasını rahat duyabilirim) cok iyi koku alırım, (parfumunu kac gun once sıktıgını söyleyebilirim)

Detaycılığımla ilgili yorumlar genelde "vay be.. "dedektif gibisin.." "nasıl anladın.." duyumum ve koku ile alakalı yorumlar ise genelde aynıdır "yuh!"

1|0
    0|0
    • yıldız haritanda başak etkisi var mı? başaklar çok detaycı kişilerdir çünkü

• detaycılık hastalık derecesinde olduguna katılıyorum, bu yuzden konu içinde ben yoksam konuya karısmıyorum karısırsam çok detaylara inip tüm kirli çamaşırları döküyorum, elimde olmadan da kusurlu olan kişiye açıkça kusurunu söylüyorum, titizlik normal boyutta şükür :)

• bende detaycıyımdır ama adaletli yönümün sayesinde bu da yükselenimin terazi burcu olmasından kaynaklansa gerek :) haksızlık oldum mu çenemi tutamıyorum dibine kadar sorgulayıp tartışmayı yorucu hale getirebiliyorum. iyi mi kötü mü bir yön bilmiyorum ama insanlarda sende yoruluyorsun böyle her konunun incik cıncık edilmesinden.

• bazen konusurken veya yazarken canim skiliyor konusmaktan veya yazmaktan, cümleyi yarim birakiyorum.

2|0
    0|0
    • aynen,havaya suya falan bağlıyorum böyle zamanlarda

• ortamdan skilmakla alakasi yok, konusmaktan canim sklior yada yazmak

• bliorum ortamdan sıkılmak derken kendimi söyledim orda. ben de ortamlara karşı var o huy

• fazla polyannacı olusum,hislerimin genelde dogru cıkması,hiç kin tutamamam tanıdıklarım ben hatalı olsam bile senle küs kalınmıyor derler genedle 1 gün bile surmez

0|0
    0|0
  • çok sakinken birden delirebiliyorum

0|0
    0|0
  • Hiçbir yanımı anlamıyorlar, anlamamaları gerek çünkü :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...