Şu an parmaklarım ağrıyor bir de sol elde bir titreme var durumum nedir? Fikirleriniz?

bugün arkadaşlarla 2-3 saat falan voleybol oynadık..oyun bittikten yarım saat sonra falan ellerim acayip şekilde uyuştu bi an hissetmedim de diyebilirim ve şu an parmaklarım ağrıyor bi de sol el de bi titreme var durumum nedir ?

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• uzun zamandan sonra bu kadar oynayınca böyle olur,o bişey değil dirseklerin ve bacaklarında bile ağrıyacak yarın,telaş etme fazla yormuşsun kolarını.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• yorgunluktan,gayet normal bence..

0|0
    0|0
  • alışkın olmadığından kaynaklanıyor. Antrenmansız biri spor yaparken nasıl vücudu titrer zorlanır aynı durum. özellikle kullandığın elin diymi? Yani servis attığın smaç vurduğun. Hiç bişeyi yok fazla yüklenmişsin benim bile titrer bazen oynayınca kaç senedir oynuyorum ama :) bişeyin yok merak etme voleybol candır oynamaya devam ;)

0|0
    0|0
  • titreme olması doğal o her zaman olur voleyboldan sonra. ağrı da bir saate geçer. Vücut eski temposuna dönmeye çalışıyor. Dert etme.

0|0
    0|0
  • Uzun süre oynamışsın sanırım birde uzun bir aradan sonra oynadın.Normal diye düşünüyorum elinin titremesi dışında bir sorunun yoksa.

0|0
    0|0
  • Kol liflerin zedelenmiş olmalı kardeşimde de aynı nedenden dolayı titreme ve ağrı oldu kesinlikle zedelenmiştir. bi doktora görün gereğini yapıyolar 1 haftaya geçiyor. şimdiden gecmiş olsun kardes. bidahki sefere dikkatli olmayı unutma :)

0|0
    0|0
  • banada durduk yerde oluyo öyle sol kolum uyusuyo bıkac dakıka snra gecıyo ama sende tıtreme fılan varmıs ıhmale gıtmez yarına kadar gecmezse doktora gıt derım

0|0
    0|0
  • çok klayve kullanımdan

0|0
    0|0
  • soğuk suyla yıka ellerini iyi gelir..cok oynamısın ondandır.

0|0
    0|0
  • Bir şeyin yoktur. Ellerini çok kullanmışsın sadece.

0|0
    0|0
  • kalbinin durumu nasıldır genç?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Spor yapmaya başlaman lazım.Dostum çökmüşün sen.

0|0
    0|0
  • Voleybol oynadığına emin misin ?

0|0
    0|0
  • kas yorgunluğu. düzelir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...