Pilateşe başladım ama pilatesle kilo kaybı olmaz diyor ve günde kaç saat spor yapmak faydalıdır

uzmandan yardım alma şansım yok size güveniyorum arkadaşlar nasıl birspor uygulamalıyım 18 yaşımdayım rejim yapıyorum sıkılaşmak ve yağ yakımını kolaylaştırıcı sporlara ihtyacım var bulunduğum ortamda yüzme yapabileceğim bi yer de yok ne öneririsiniz ?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• şorunu başlıkta anlatmışşın maşallah kardeşim. pilateşin hayırlı olşun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• eklersen beni yardımcı olabilirim

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 6

• doğru söylüyorlar tatlım,sıkılaşmak istiyorsan plates kaslarını güçlendirdiği için sıkılaşmaya başlıyorsun,yağ yakmak kardio demek,tempolu yürüyeceksin,ve 40 dkk minimum süre..diyetlede destekler isen (haşlanmış yumurta ve tavuk göğsü tavsiye ederim yak yakımına yardım eder)kısa zamanda şaşıracaksın..tecrübe ile sabittir:))

0|0
    0|0
  • pilates kaslarını sıkışlaştırır.. pilatesten önce yarım saat yürüyüş yaparsan daha etkili olur bence.

0|0
    0|0
  • Kim demiş plateste kılo kaybı olmaz diye

0|0
    0|0
  • Pilates yaptıgın hareketlere gore yagda yakar canım ve cıddı olarak bır sıkılasma yasanır kılo vermısten farkın olmaz eger pılatesı duzenlı yapıcam dıyorsan ya ebru şallının dvdsini al ya da umay villanın kıtabını al cıdden yararlılar

0|0
    0|0
  • plates cok yardimci oluyor bebegim annem 50 yasinda ayni kiyafetleri giyiyoruzz:)) sikilasiyorsun kiloda veriyorsun hemde kisa bir surede

0|0
    0|1
  • kilo kaybı olmaz ama sıkılaşma olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...