Demba Ba transferi hakkında düşünceleriniz ne?

Demba ba transferi hakkinda ne dusunuyorsunuz yararli olur mu sizce besiktasimiza?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• şşşşttt 1...2...3
    Selamun aleyküm Demba Ba
    Hoşgelmişsin Beşiktaş'a
    Maçtan sonra Eyüp Sultan'a
    Penceresi cam cama
    Hadi sal kobrayı Demba Ba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir fenerbahçeli olarak demba ba yi musa sowdan ötürü seviyoruz ve oyun stilini beğeniyorum FBJK diyorum

0|0
    0|0
    • Ama ben son cumleni hic begenmedim

• Beğen beğenme kardo ben fanatik fenerliyim hemde aşırı fanatik ama hiç bir klübe karşı o kadar negatif değilim zaten Türk futboluda bu yüzden ilerlemiyor ya bir tek Trabzonspor var tiksindigim

• Negatiflikle alakasi yok bizde seviyoruz bursa haric bir de ankaragucu haric ama senin dedigin farkli bisey biz hep tekiz ve bundan gayet memmunuz. bir fenerbahcenin ya da galatasarayin ya da baska takimlarin isminin yanina konulacak kadar dusmedik ayaktayiz :D

• adında bir türkücü havası var. dem baba...
    olcay-robinson cruseou
    demba ba- cuma
    iyi ikili olurlar.

0|0
    0|0
  • ınsallah elımızde patlamaz kanks

0|0
    0|0
  • beşiktaş değil fbjk takımın ismi

0|0
    0|0
    • Bilader siz ne dusunuyosunuz bilmem nasil bir hayal dunyaniz var bilmiyorum ama besiktas sadece besiktastir digerleri farkli besiktas farkli umarim anlasildim

• Çok faydalı olacağını düşünüyorum. 4 yıllık sözleşme imzalandı. 4 yıl forvette rahatız şimdi eksik olan bölgelere bir kaç transfer ile çok iyi bir takım olur :)

0|0
    0|0
  • inşallah yaralı olur. artık beşiktaşı da şampiyonluğu zorlarken görmek istiyoruz.

0|0
    0|0
    • Sampiyon olsa da olmasada biz desteklemeye takimimizi devam edicez gercek taraftar da bunu yapar

• Bence yararlı olacaktır. Newcastle günlerine döneceğine inanıyorum.

0|0
    0|0
  • Haftaya netleşir :D

0|0
    0|0
  • Geçtiğimiz günlerde Fikret ormana ntvsporda dembabayi sordular Fikret orman dembabayi kronik sakatlığı var böyle bir oyuncuyu niye alayım diye bağıra bağıra söylüyor du şimdi bu oyuncuyu aldı bu ne iş *

0|0
    0|0
    • Bunlar bonservis bedelini dusurmek ya da medyadan uzak tutmak icin soylenen tipik sozler :D

• Adam kronik sakat * niye alıyolar

0|1
    0|0
  • beşiktaş nasıl yaptı bilmiyorum, net iyi transfer

0|0
    0|0
  • sakatlanmazsa eğer iyi transfer

0|0
    0|0
  • Bence yararli olacak bro :D

0|0
    0|0