Niye herkese kafayı takıyorum?

off çok uzun yazdım sildim. açık ve net olucam eleştiri değil çözüm arıyorum. ben sürekli başkalarının hayatına takılıp millet hayatını yaşıyor be diye kıskanıp özeniyorum. halbuki benimde imkanlarım beni seven muhteşem bi sevgilim güzel dostlarım var. ama hayatın tadını çıkarmıyorum. gidip salak salak insanlarla kavga ediyorum falan. yani kısaca kendime ve çevreme değer vermiyorum hayatımı kimseyi takmadan mutlu mesut yaşayamıyorum

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• sen yoksa böyle ona buna bakıp sonra ne bakıyosun bıssey mı var dıye satasanlardan mısın? İçindeki öfkeyı silip atman lazım. Bır uzmandan yardım alabılrısın sakın bunu yanlış anlama psıkıloglar okdr müthiş bişy ki kendini nsıl hissetmek istiyosan bunu beceriyolar hemde sn bu değişikliği gönülden istiyosun ve cevrendekılerın degerını bıl :)

0|0
    0|0
    • yok yahu kimseye sataşmam ama salak insanlarla muhattap olunca sonrasında kavga kaçınılmaz oluyor :) nasıl gidip derdimi anlattıcamki ben ancak yazabiliyorum dertlerimi anlatamıyorum :)

• merak etme onlar onun okulunu bıtırmısler bence gıt derdını anlat çözüm bul kendı basına asabılegın bısey degıl cunku bende cok gıttım cok rahatladım :) benımde şöyle bı huyum var cevremde 1 kız var acayıp derecede kıskanıyorum bende cırkın bır kız degılım fakat o kız bana cok guzel gelıyo yaaa

Erkekler Ne Diyor 6

• Biraz Allah korkun varsa elindekilerin kıymetini bilirsin ve başka hayatlara özenmezsin. Senin yerinde olmak isteyen milyonlarca insan olduğunu unutma ve eğer elindekilerin kıymetini bilmez de başkalarının hayatına özenip nankörlük yaparsan elindekilerden de olursun. . .

0|0
    0|0
  • Soruyu okuyunca film yıldızlarının yaşantısına özenenler aklıma geldi . Şöyle yap, sağa sola bakmayı kes ve sadece dertlerine odaklan,planlarına odaklan planın yoksa geleceğe dair hemen bir plan yap 3-5-10 yıl sonrası için.Sorunlu insanları dinle onların yaşantılarınla kendi yaşantını karşılaştır. İyi geleceğini umuyorum.

0|0
    0|0
    • evet haklısın biraz planlı yaşamalıyım odaklanıcak hiçbişeyim yok

• sevgilini degiştir

0|0
    0|0
  • herkese herşeye olduğundan fazla değer verdiğin için olabilir

0|0
    0|0
  • hayat güzel eger herşey yolundaysa mutlu ol.

0|0
    0|0
  • Bi sevgili ihtiyacın var..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• AA yazık ben hiçbir şeyi takmıyorum. Öyle birşey olduğunda yani başkasına dalaşıcağında kendini tutmaya çalışmalısın.

0|0
    0|0
  • takma elindekilerin kıymetini bil ne güzel seni seven sevgilin varmıs daha ne istiosun ki.. keşke herkes sen kadar şanslı olsa

0|0
    0|0
  • ozele gel kuzuu :)

0|0
    0|0
  • örnek ver mesela

nasıl bir ortam senin için ideal

0|0
    0|0
    • mesela sevdiklerimle güzel vakit geçireyim istiyorum değer vereyim güzel anılarımız olsun ama bunu yapmıyorum hep kavga yok canım istemiyor tripleri yapıyorum ya çok garip biriyim ben :S sorunlarımı bilyorum çözüm yok:(

• ailendendir o zaman onlara sana saygılı olmaları gerektiğini söyle

• haklısın

• onu kendine sor biz seni tanımıyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...