Kilo vermeden incelmek?

Merhaba sitedaşlarım :) Ben 3 hafta once spora basladim. Vucudumdaki incelmeyi sikilasmayi fark ediyorum ama 1 gram bile kilo vermemisim. Spor hocam yaglarimin kasa donustugunu soyluyor. Siz de ayni durumu yasadiniz mi bu olagan bisey mi merak ediyorum?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kas kütlesi yağlardan daha ağuır basar

0|0
    0|0
    • O zaman kas yaptikca vücut kütlem de mi artacak simdi?

• :D zor iş yeminle. Tesekkurler :)

• Vucut kütlen artsada görüntün mükemmel olacaktır bayanların kasları küçüktür erkekler kadar fazla kg basmaz merak etme

Erkekler Ne Diyor 3

• Ayril oradan hemen hemen ayril. Yaglar asla kasa donusmez bunu dien bir spor hocasi varsa hemen uzaklastan ondan. Yag ayri kas ayri yag yakmadan nasil incelcen zayiflican. Beyin mi yok sende. Herkes gitsin yag yapsin 3 haftada yaglarini kasa donustursun o zaman. Tobe yaa tobe. Ikisinin temel yapi taslari da farkli bir kere biri yag asidi ve gliserol. Digeri amino asit. D degidi deeeh d3gidi deeh

0|0
    0|0
    • 'Beyin mi yok sende' ? Cok naziksiniz gercekten (!)

• Bana o cumleyi kurmaniz icinde bir sebebiniz olamaz. Uzatmiycam neyse.

• Pardon o zaman kirmak istemezdim. Odunlugma verin sucu

• yağların kasa dönüşmesi bir efsane:) üzgünüm ama bu gerçek platesle sıklaşabilrisn spor vucudu sıklastırır cunku sarkmıs kasların toparlanır:)

0|0
    0|0
    • Pilates, kardiyo tarzı seyler yapiyorum zaten. Agirlik calismadan itme-cekme aletleriyle destekliyorum bide. Sarkmis olan o sevimsiz kaslar toplanirken yaglara noluyo peki :)

• Daha iyi anladim simdi evet. Tesekkur ederim cevap icin :)

• rica ederim kolay gelsin :)

• yağlar kasa döndükten sonra forma girersiniz

0|0
    0|0
    • Yag yerine kas geliyor bu yuzden mi ayni yani kilo?

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet

0|0
    0|0
    • Kilo kaybi yasamadin mi hic?

• Hayir yasanmaz internetten de bakabilirsin 2 kilo yag ve 2 kilo kasın kapladigi hacim cok farkli yani kas sıkı doku oldugu icin inceliyosun

• Bunu ogrendigim iyi oldu. Bu durumda iyi bisey galiba su an ki durumum :) tesekkur ederimm :)

Yükleniyor...