1 Kadın 2 Salak kitabını okuyan, beğenen var mı?

Severim kitap okumayı. Yeni hikayeler yeni dünyalar demek benim için. Kitabın ön yüzünde -Türkiye'nin ilk mobil etkileşimli kitabı- diye yazmış kocaman kocaman harflerle kitabın tasarımcıları..1 Kadın 2 Salak kitabını okuyan arkadaşlar varsa görüşlerini alabilir miyim acaba?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Okumadım ancak mobil etkileşimin ne olduğuna dair youtube da güzel bir anlatımı var maalesef 4. seviye olmadan linki paylaşamıyormuşuz.1 kadın 2 salak diye aratırsan bulabilirsin.İlginç bir olaymış hakkaten

0|0
    0|0
    • Okudum okudummm :))) Bir gecede bitirdim kitabı. iphone yok ama kitap güzel.Sıkıcı değil tavsiye ederim :))

• Merakımı cezbetti; Android'de de çalışıyor mu acep?

0|0
    0|0
  • Okudum ve herkesede tavsiye ederim güzel bir kitap..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne kadar ilginçmiş, sayende haberim oldu. Ama önce bir iphone almam gerek kitabı okumak için.

Aman Allahım teknolojiye yetişememeye başladım. annemleşiyorum mu ne

0|1
    0|0
    • Ben de "no mode " isimli bir kitap çıkarıp Prada vitrinlerde, 2000$lık çantaların arasında sergilemek istiyorum..

• iphone'um var ama nerden alınır ki bu kitap :)

• ben internette gezerken sipariş edip aldım :) internet üzerinden alınabiliyor.bi araştır istersen.

• Mobil Etkileşimli ne demek?

0|0
    0|0
    • bi nevi barkod sistemi.. iphone n varsa eger yada bu barkodu okyabilecek bi cihazın okutuyorsun ona ve yüklenmiş içerigi görebiliyorsun. görsel öğeler.. videolar.. müzikler vs.

• Okumadım.

0|0
    0|0
  • ben kitap okurken başka şeylerle muhattap olmayı sevmiyorum

onu yaparsam dikkatim dağılabilir

0|0
    0|0
  • okuycam inşallah bende merak ediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...