En hızlı şekilde kas gelişimi nasıl olur?

2 gün göğüs çalışıyorum kollar sönüyo 3 gün kol giriyorum göğüs sönüyo nasıl olacak bu iş haftada 4 gün spor yapıyorum var mı bir program önerisi olan? Bir de sol göğsüm daha küçük toparlı sağ daha geniş birazcık altta nasıl düzelir. Yardım.

Güncellemeler:
Lan kimsenin bilgisi yok mu

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• göğüs ön kolu bir gün sırt arka kolu bir gün bacak omuzu bir gün çalışmalısın bunun yanında iyi diyet yapmalısın bu işin %70 i beslenmedir bununla beraber protein tozu creatin bcaa kullanabilirsin fakat bunlar şart değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• günde 2 kas calistir, bir büyük kas bide kücük, Haftada 4 gün yapiyorsan bu yeter sana. O kollar merak etme sönmüyor. Agirlik calistigin zaman kan pompaliyor diger gün gene yumusuyor. Dogru bir fitness salonuna gitmen lazim, dogru ve bilincli bir sekilde seni yönlendirmeleri lazim. Gögüs calistirmanin binlerce hareketi vardir. Onu düzeltmek icin en iyisi makine kullan. burada aslinda ne söylesem bos cünkü kendi vücudunu taniman lazim buda zamanla olur. Herkezin kendi vücudu degis hareketlerle gelisir. Ben sahsen günde 5 saat fitness de kaliyodum, 2 saat bodybuilding 1 saat kosu. 1 saat sauna 2 part olarak, 1 saatte uzaniyordum. Benim vücudun böle daha cabuk gelistigini gördüm ve zamanla programimi yaptim. Yani sen burdan alicagin programlar pek yararli olmaz, tabi hepsini bir zaman süresince dener etkisi oluyormu olmuyormu bakarsin. Buda senin bayabi zamanini alir. Bence sen zamana brak, cesitli proglamlari al dene olmadi karistir menemen yap. Anca bu sekilde ögrenirsin ^^

0|0
    0|0
  • 31 çek knk hemen kas yaparsın ama hem sağa hem sola çalış

0|0
    0|0
    • Solduğumuz havayı azaltıyorsun bari bir işlevin amacın olsun bir sttr git mına keyyo

• eğleniyoz bro abartma

Yükleniyor...