2014 Türkiye Süper Kupası'nı hangi takım kazanır?

25 Ağustos'ta 19 Mayıs Stadyumu'nda oynanacak Süper Kupa maçını sizce Süper Lig'in son Şampiyonu Fenerbahçe'mi, yoksa son Süper Kupa sahibi Galatasaray'mı kazanacak?
Herkes tuttuğu takımı işaretleyip çıkmasın şu anketten. Galatasaraylı olan ''Adamların kadrosu yerleşmiş, alırlar'' diyebilsin. Fenerbahçeli olan ''Arkadaş adamlar 2 yıldır alıyorlar, yine götürürler'' diyebilmeli. Soru Hangi takımı tutuyorsunuz? değil. Soru ''Süper Kupa'yı Kadrosuyla, mücadele ruhuyla hangi takım kazanır?''

• Fenerbahçe
    50% (2)37% (7)39% (9)Oy Ver
  • Galatasaray
    50% (2)63% (12)61% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer bir maçın sonunda kazanan takım kupa alacaksa Galatasaray o maçı kazanır

1|0
    0|0
    • Yukarıdaki yazdığım açıklamayı okuyun lütfen. Klasik cevap değil.

• Ama dikkat edin :) Bu sene evinde inanılmaz maçlar verdi. Ligin sonundada kupa kazanılıyordu ama yapamadı bunu?

• Fenerbahçe heryerde her zaman olduğu gibi kazandı :))

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 11

• kupa maçlarında Galatasaray'ın motivesini daha önceki senelerde de gördük. Fenerbahçe'nin oturmuş kadrosu olabilir ama Galatasaray bu tarz son maçları iyi oynuyor.

Galatasaray alır.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'ı tutuyorum. Galatasaray yeni hoca ve özellikle 1-2 sağlam transfer ile süper kupayı kazanır dyorum.

0|0
    0|1
    • Yeni hoca Prandelli alışabilecekmi sizce Türk futboluna ilk maçtan?

• Bu tip maçlara farklı gözle bakmak lazım, yeni hocaya kendini göstermek isteyen futbolcular herşeylerini verecektir. Bir de geçen yılın ezikliği var Fenerbahçe'ye karşı, bu kupa önemli bir prestij mücadelesi olacaktır. Fenerbahçe ise rahat, esas orada Diego nun sisteme alışma süreci olacaktr. Önemli bir noktada oynayacak, mevkisi itibari ile tüm takımı etkiler ama olası Sneijder'ın başka takıma transferi sonrası Galatasaray Selçuk'tan daha fazla verim alamazsa durum değişir. Ben Galatasaray'ı biraz önde görüyorum.

• Tuhaf :/ Teşekkürler :)

• Prandelli bir hoş bulduk hediyesi verecek.

0|0
    0|0
    • Sizce Prandelli ilk maçında ilk galibiyeti verebilecekmi? Türk futboluna yeni gelen bir isim.

• Bence verecek. Belki biliyorsunuzdur 4 yıl boyunca İtalya Milli Takımı'nı çalıştırdı ve bu süreçte Napoli, PSG ve Manchester United takımlarından teklif almıştı fakat reddetmişti. Ayrıca Dünya Kupası'na çıkarken grubunda 10 maçından 6 galibiyet ve mağlubiyet almadan almıştı. Ben geçen sene Mancini'ye güvenmiştim. Güvendiğimi aldım. Bu sene Prandelli'ye neredeyse tüm konularda güveniyorum, inanıyorum. Uzun bir yazı oldu kusura bakmayın. Futboldan anladığım bunlarla sınırlı benim...

• Fikriniz için teşekkürler :) Ancak kendi hissettiklerimi söylemem gerekirse Fenerbahçe kupaya %65 daha yakın. Mancini bana göre Prandelli'den daha iyi bir hoca. Ben gelince bu senede Şampiyon Galatasaray dedim. Ama Mancini (ki bu hoca Dünya'ca tanınmış) böyle bir yıl yaşatıyorsa Avrupa Fatihi'ne, Prandelli önyargılı olmamak gerek ama neler yapmaz?

• valla Fenerbahçenin kadrosu çok çok iyi galatasaray da sadece olcan adın ile prandelli geldi galatasaray aynı tas aynı hamam çok büyük bir süpriz olmassa fener alır

0|0
    0|0
  • Fenere kupa vermez galatasaray :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray kazanır

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe alır bana göre.. Galatasarayın yeni hocası Türk futboluna uyum sağlaması lazım daha..

0|0
    0|0
  • galatasaray

0|0
    0|0
    • Sebebi ile birlikte lütfen. Neden ve nasıl Galatasaray kazanır? Fenerbahçenin ezici üstünlüğü vardı ligte. Galatasarayda inanılmaz maçlar verdi kendi evinde. Neden Galatasaray?

• Prandelli yönetimini seviyorum iyi bir hoca olcan adın da kadroya katıldı galatasaray çok seri bir futbol oynayabilecek ve kanatları iyi kullanabilecek bir takım oldu onun için..
      Fenerbahçe geçen seneki galatasarayı bile zor yendi ve fenerin oynadığı futbol bir sistem değil aykut kocaman devri ben daha korkuyordum

• Fenerbahçe heryerde her zaman olduğu gibi kazandı :))

• Galatasaray alır kupayı.

0|0
    0|0
  • tabiki galatasaray...

0|0
    0|0
  • hakemi satın alan

0|1
    0|0
Yükleniyor...