Askeriyelerin telefon numaralarının yanında aile bekar(j) yazıyor nedemek?

bunu bana açıklarmısınız.telefon numarası yazıyor yanında bekar aile (j) anlayamadım

Güncellemeler:

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bekar olarak gelip faydalanacaklar ve ailesi ile gelerek faydalanacakların ayrımı bu. Bekar gelenler için misafirhanelerde odalar 2-3 kişilik oluyor ve bir başkası ile birlikte geceliyorlar. Ancak ailesi ile gelenler için normal olarak ayrı bir oda veriliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• O kadar askeriyeye girip çıktım hiç öyle bişeye denk gelmedim =) biraz daha detay ver

0|0
    0|0
  • sorunu tam anlayamadım ama askerlikle alakalı olduğunu düşünerek diyorum ki hiç kimse anlayamaz askerliğin kurallarını askerde ağaç askerin üstüne devrilir ağaca ceza veriliriz kazan delik çıkar kazana 10 sene ceza verilir yerinden kıpırdatılmaz vs vs :)

0|0
    0|0
  • sosyal tesislerden faydalanmak için koyulmuş kriterler kimisi aileye mahsus kimisii bekarlar için anladın :)

0|0
    0|0
  • hangi askeriyelerin ve nerede yazıyor biraz açar mısın?

0|0
    0|0
    • link koydum

• çünkü ordu evlerinde bekarların ve ailelerin kaldığı kısımlar ayrıdır. askeriyelerin diye sorunca ben muharip karargahlar anladım :) öyle bişi yok. bazı ordu evlerinde asker çocuğu üniversite öğrencileri veya bekar askeri personelde kalır. onların bulunduğu tarafın telefonunu vermişler. ayrıca bekarlara özel bekar misafirhaneleri vardır.

• tesekkur ederm

Kızlar Ne Diyor 1

• Askeriyede de heryerde olduğu gibi ayrım vardır :D Aile mi bekar mı ona göre oda ya da subay mı astsubay mı ona göre bina :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...