Sporla ilgili bir kaç şey soracağım bakar mısınız?

168 boy, 53 kikoyum. Fakat düz 50 olmak istiyorum. Zaten 0 şeker 0 ekmek ile besleniyorum. Ihtiyacımı cevizden alıyorum. Spor olarak,
- Ev temizliğini uzun yaparım maksat hareket olsun.
- Hulohop çeviriyorum. 15 dakika.
- Koşu bandı aldık, nefes darlığım olduğu için 10 dakika ile başladım ama 3 dakikada ter boşalıyor. (Soru: 10 dakika sonunda 0.23 cal diyor. Bu kadar az mı, iyi bir şey mi?)
- Yürüyüş yapıyorum yokuş ağırlıklı.
- Karnımda çok hafif baklava istiyorum günde 15 mekik ile başlasam yeterli olur mu?

Son sorum, bu kadar hareket sonucu sıkılaşır mıyım?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• sadece mekik yetmez ; ilgini cekecek bir video

http://www.youtube.com/watch?v=hDDYqMR4Rik

koşu değilde tempolu yürüyüş daha da faydalı olucaktır. beslenmeyi bir şekilde cözmüşsün tempolu yürüyüş 1 1 bucuk saat + video daki egzersizler baklavalar cıkar

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim video için. Baklava işi okey, 2 ayda olur mu hafif kas? birde koşu sıkılaştırır mı vücudu bilgin var mı?

• aaa çok sevindim o zaman yağsız olması daha avantajsa. Teşekkür ederim, ederim haberdar ben seni:)

• bende tsk ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• doğru yoldasın canım bende hafif bir baklava yapmaya çalışıyorum ikimizede hayırlı olsun :D

0|0
    0|0
  • Bunları yapacağına spor yapsana

0|0
    0|0
    • bunlar neye benziyor? Ev temizliği hariç spor zaten.

• Orası öyle tabi ben çok hafif istiyorum diye kolay olur sandm:)

• Yok canım ama video izle dicem ama videoylada bence olmuyo :) hem karın kası kısa sürede yapabiliyosun hemen gidiyor ara verdim mi

Yükleniyor...