Türkiyenin en iyi forveti kim?

evet soru basit arkadaşlar dembaba nın da gelmesiyle türkiyenin forvet gücü arttı türkiyenin en iyi forvet oyuncusu kim?

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 16

• DemBaba bundesliga ve ingilterede hakkıyla gol atmış, bizim ligde kendini yere atanlarla kıyaslamak yanlış
    En iyisi DemBaba

0|0
    0|0
  • Tabi ki Demba

0|1
    0|0
  • Demba ba, bir forvet değil santrafordur. Türkiye'nin bana göre en iyi forveti şu anda her ne kadar maç oynamasa da Diego Ribas'tır. Karşılık olarak Wesley Sneijder örneğini verenler olabilir ancak;Sneijder ofansif orta saha oyuncusudur. Ribas;oos da oynar, ama forvet orjinlidir.

0|0
    0|0
  • Dembaba diyenlere şasıyorum arkadaş.
    Adamın kariyerinde kaç golü varda bu kadar büyütüyorsunuz.

Burak yılmaz tabiki.

1|0
    1|2
    • Ayrıca benim attığım linkte Demba Ba'nın kariyerinin tamamının olduğunu senin attıklarında Burak Yılmaz'ın tam iken Demba Ba'nın kariyerinin eksik olduğunu göreceksin iyi araştır öyle gel karşıma.

• Benim attığım linkte Demba Ba'nın Fransa ve Belçika kariyeride var ama senin attıklarında yok.

• Şu an kağıt üzerinde Demba Ba. Kağıt üzerinde çünkü nasıl performans göstereceğini bilemeyiz şu an. Ben Mousa Sow hayranıyım her takıma lazım öyle bir forvet.

0|0
    0|0
  • emenikeyi tek geçerim

1|0
    0|1
  • Aslinda kimse bilmiyo. Atif cheaucu var.

0|1
    0|0
  • Süper bir forvet yok türkiyede

0|1
    0|0
  • Sow hepsine on basar ama o da türk futboluna uyum sağladı.. bozdu kendini

0|0
    0|0
  • kim ne derse desin gekas

0|0
    0|0
  • Umut bulut :D

0|0
    0|1
  • Emenike

0|0
    0|1
  • Burak yılmaz, gol olabilcek her pozisyonun içinde o var.

0|0
    0|1
  • En iyiyi rakamlar belirler. Burak Yılmaz €41.000.000 ile Türkiye'de oynayan en pahalı futbolcu.

0|0
    2|1
  • Ben değilim kanky

0|0
    0|0
  • Burak yılmaz

0|0
    0|1
Yükleniyor...