Gizli iş yaptığınızda korkar mısınız?

Sevgilim benim elbise filan giymemi istemiyo. boğazlı uzun kollu tişört bide eşofman giymemi istyo. kuzenimin düğünü var.ve ben bu havada uzun kollu nasıl giyim .s

elbise giydim ona eşofman giydim dedim.ama korkuyorum ya öğrenirse ya görürse diye. sizde korkar mısınız

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

• siz kızlar bu şeklde oldukça valla bii yol katedemzsnz bnce sen keneden için değil onun için nefes alıysn !

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• çok profesyonel ve soğuk kanlıyım. arkamda gölgem bile kalmaz. sevgilinin kendine güveni sana güveni yok mu?

0|0
    0|0
  • koarkarim

0|0
    0|0
  • Ve o senin hala sevgilin mi? Valla yuh diyorum başka birşey demiyorum.

0|0
    0|0
  • Yoo :-)

0|0
    0|0
  • hiç korkmam gayet sakinim

0|0
    0|0
  • ben böyle bir şeyi öğrenseydim 1 dk bile durmazdım senin yanında ayrılırdım senden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yaz düğününde hemde kuzeninin düğününde eşofman giydiğine inanan bir sevgili her şeye inanır

sende böyle kuyruğunu sıkıştırarak onun her dediğini yaparsın yada yaptığını söyler üç buçuk atarsın bu böyle gider.

hiç mi kendi gururunuz yok ya istekte bulunabilir tavsiye verebilir ama sevgilidir en sonucunda bir yere kadardır haddini aşmasına ne demeye izin veriyorsun.ailen o elbiseyi giydiğine kızmadığına göre sevgiline halt yemek düşer. hepsinden önce senin kendi kişiliğin yok mu? sen kendi kararlarını verebilecek akıl yetisine sahip değil misin?

sevgilinizin önünde oyuncak değilsiniz sevgilinizin şekil verdiği oyuncak bebek değilsiniz kendiniz olun ya

0|0
    0|0
  • Ne korkcam ya ne giymek istiyorsam açıkça derim. Bazen çok mini giydiğimde falan laf söylediği olur ama özel günlerde de istediğimi giyerim yani. Fazla taviz vermişsin ipleri eline almış.

0|0
    0|0
  • Sadece ailemden gizli bir iş yaptığımda korkarım.

1|0
    0|0
  • Korkmam korkcağım şeyi de yapmam

0|0
    0|0
  • düğünde eşofman giydğne inandı mı

0|0
    0|0
    • galıba ınandı ama cok korkuyorum :/

• birisi demezse ya da fotunu falan görmezse telaşa gerek yok;)

Yükleniyor...