Dembaba transferinden en çok korkan hangi takim oldu sizce?

Bence gsliler daha çok korktu sizce hangi takim?

• Gs
    50% (2)67% (10)63% (12)Oy Ver
  • Fb
    25% (1)13% (2)16% (3)Oy Ver
  • Ts
    25% (1)20% (3)21% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|23

En İyi Kız Görüşü

• fb yine ribas'ı aldı cevap bence gs çünkü onların alacağı almeidanın yerini dolduran kişi demba ba olacak

1|2
    0|2
    • Aynen öyle

• O mesut bakkali yere göğe sigdiramazlar bide millete cahil der utanmadan

• komikler ya

Erkekler Ne Diyor 23

• genel olarak taraftarları ayırmasakta hem bazı gs hem de bazı fenerliler tebrik etti fakat olumsuz yorumların nerdeyse hepsi diğer gsli tarftarlara ait. Bunu sosyal medyayı araştırarak görebilirsin
    Şunu da söylim genel olarak Fener taraftarı bize karşı çekememezlik yapmaz ama tsgs kardeşliği yapılan transferlere genelde olumsuz yaklaşır
    Kimse korkmasın DemBaba adam yemez :)

1|1
    0|0
    • Evet fenerliler daha efendi

• yahu boşver şimdi renklileri tadını çıkar bak bu beste nasıl :)
      Selamun aleyküm Demba Ba
      Hoşgelmişsin Beşiktaş'a
      Maçtan sonra Eyüp Sultan'a
      Penceresi cam cama
      Hadi sal kobrayı Demba Ba.

• Güzelmiş valla

• Hiç kimse korkmadı.

Başarılı bir transfer, hayırlı olsun.

cut.

1|0
    0|2
  • Kadrosunda rakip takımların rüyasında bile göremeyeceği yıldızlara sahip olan takım Chelsea da 3-5 maç oynayıpta postalanan oyuncudan korkarmı?

0|1
    1|1
    • 33 mac oynadi chelseade. sabri Gokhan zan ceyhunmu yildiz

• Söyledim ya disiplinsiz adam Quaresma zaten disiplin sorunu olmasa bugün hala Barcelona'da oynayan veya Avrupa'nın dev takılarında oynayan bir futbolcu olurdu. Sen şimdi Quresma'nın dünya yıldızı olmadığını mı söylüyorsun güldürme beni ya. Quaresma kendini futbola verirse tamamen futboluna konsantre olursa Sneijder'i 2'ye 3'e katlar yetenekleriyle bunu sende çok iyi biliyorsun. Hee sen şimdi disiplinli olsaydı banane diyebilirsin haklısın ama Quaresma dediğim gibi Sneijder'e göre daha çok özellikleri olan daha yetenekli bir futbolcu.

• Ben disiplinli olsaydı oynasaydı dersen haklısın demiştim tekrarlamana gerek yoktu. Quaresma'da kendini kanıtlamış yetenekleriyle dünyayı kendine hayran bırakmış bir oyuncudur. Qaresma her anlamda Sneijder'den daha yeteneklidir. Sneijder'de olmayan pek çok özelliğe sahiptir. Az önce ikisinin Türkiye performanslarına baktım geldikleri ilk yılları göz alarak Quaresma'nın Sneijder'den 1 gol daha fazla katkısı olmuş Türkiye ligi performansları aynı yani şu ana kadar. Zaten dediğim gibi çok farklı iki oyuncuyu kıyaslıyoruz da neyse birbiriyle oyun stili ve mevki olarak çok farklı iki oyuncu e Oğuzhan ile Snejder'i de karşılaştıracak değiliz değil mi bence konu burada kapansın.

• real madrid

0|0
    0|0
  • Kimsenin kimseden korkmasına gerek yok çok iyi bir oyuncu transfer aldık önemli olan iyi performans gösterip göstermeyeceği hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
    • Ben adamına göre muamele yaparım bunuda sorgulamak sana düşmez burada soruyu soran arkadaş ortamı gerdi madem bir oyuncu aldınız gidin transferin tadını çıkartın Galatasaray a niye sataşıyorsunuz bir diğer konu Bjk 2-3 yıl önce yıldızlar transfer etti fakat Quaresma ya da fernandes bugün Bizde oynayan Sneijder veya Drogba kalitesinde oyuncular değiller Dem Baba Chelseada hiçbir zaman 1. Forvet gözüyle bakılmadı hep 3. Forvet olarak görüldü

• Disiplinli olup oynasaydı banane onu tutanmı vardı ama oynamadı kendini ispat edemedi bugün bende diyebelirim ben disiplinli olsam futbolcu olsam Ronaldodan daha iyi olabilirim diye böyle bir mantık olabilirmi Sneijder kendini ispat etmiş bir oyuncudur şu anda hala dünyanın en iyi 3 on numarasından birisi

• Arda Turan ne diyor biliyormusun Emre Çolak benden daha yetenekli diyor ama Arda Emreden daha kaliteli bir oyuncu Quaresma Porto hariç gittiği hiçbir takımda başarılı olamadı Mourinho bile onu adam edemedi Quaresma nında kendine has özellikleri vardır Sneijder ınde Alex te çalım atabilen bir oyuncu degildi

• neden gs liler korksunki anlamadım? çok büyük bir transfermi :) sakatlanmaktan adam doğru dürüst oynayamıyor chelseade formsuz torresi ve bastonlu etooyu kesip 11 e giremedi bu para bu adama fazla bence ayrıca pek işe yaramayacağını zamanla hepimiz görcez. üstelik almeida bence badan daha iyi topçu.

0|0
    0|0
    • Bastonlu eto gsyi eledi

• hı hı öyle eto olmasaydı chelsea yi mahvederdik zaten güldürme beni (:

• Tir tir titriyoruz evet..
    Töbe est..:)

0|0
    0|0
  • gs biraz tırstı sanki :D

0|2
    0|0
  • niye korksun ki takımlar gelen oyuncu insan mı yemeye geliyor

0|0
    0|2
  • Demba ba beşiktaşa gelerek kalitesini gösterdi zaten. Yıllardır şampiyon olamayan bir beşiktaştan mı korkucaz..

0|1
    0|0
  • GSliler mi? puhahaha sandalyeden düştüm. Fiko açıklama yapmıştı kronik sakat ben öyle adam almam diye geri adamı aldı geldi :D

0|1
    0|0
  • Bursa neden yok o şıklar içerisinde ayıptır bak :D

0|1
    0|0
  • demba ba yı aldınız galatasarayada almedia yı kakaladınız

0|0
    0|0
  • Demba ba dan kim korkacak. Sanırsın ki ronaldoyu almışlar. Chelsea nin yedek ve sakat oyuncusu

0|1
    0|0
  • ben beşiktaşlıyım aldığımıza çok sevindim ama sonra bu transfere harcadığımız parayı ve önder özenle çıkan amatörce sıkıntıyı öğrenince lanet okudum beşiktaş camiasına

0|0
    0|0
  • Güldürme bjkden kim korksun kendinize hayrınız yok anadolu takımından farksızsınz bizim için :)

0|0
    0|0
  • Chelsea FC de bir işe yarasaydı bjk ye gelmezdi :D kalsın Bizi Şampiyon yapar :))

0|0
    0|0
  • bjk kendi korkmuştur yanbaglar sağlam mı geliyo diye

0|0
    0|0
  • başakşehir bence. aynı stadı paylaşacaklar şimdi stad dolacak falan her yer kirlenecek pampa

0|0
    0|0
  • fenevbahçe

0|0
    0|0
  • Sizden korkan sizin gibi olsun be ne korkucaz sambiyon cimbommm

0|0
    0|0
  • Yeni baba geldi desenize dem baba hahahaha

0|0
    0|0
  • cimbomlu arkadaşım çıldırdı bugün asdfghjk