Fanatik Galatasarayli var mi?

Sizce Galatasaray bu sefer cl de başarili olurmu?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Biri fanatik GALATASARAY'LI mı dedi :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• prandelliyle olmaz

0|1
    0|0
  • her türlü bu sene akıcaz bizim senemiz olacak :))

1|0
    0|1
  • bjk lı werelım kanks

0|0
    1|1
  • fanatik gsli ben varim clde basari dirumunu kura cekilmeden ve as kadro belli olmadan bir yorum ypamam ama terim basta olsaydi iki donem sampiyonlugu oynayan takim clde finale kadar giderdi

0|0
    0|1
  • Fanatik kelimesi beni anlatmıyo beni anlatması için fanatiktende üst bir kelime lazım

1|0
    0|0
  • Prandelli ile 4 . Yıldızı takacağız

0|0
    0|1
  • Fatih terim yok artik. Tekrardan italyan geldi
    Turkiyede savunma futbolu dener Buda.. Basarili olmazsak sasirmam. Neredesin imparatooor

0|0
    0|1
    • O yok artik alissak diyorum..

• Ben yerli teknik direktorden yanaydim. Fatih terim milli takimda oda umut verici. Tolunay kafkas gelseydi mesela fena olmazdi bence. Prandelli bence pek is yapmaz, italyan futbolu turkiyeye uymaz ama belli olmaz belki yaniliyorumdur

• Fanatik değilim ama GS'liyim olur mu?

0|0
    0|1
  • sarıyla kırmızıyla alnımızın akıyla inşallah =)

0|0
    0|1
  • fanatik gsli ben varim clde basari dirumunu kura cekilmeden ve as kadro belli olmadan bir yorum ypamam ama terim basta olsaydi iki donem sampiyonlugu oynayan takim clde finale kadar giderdi

0|0
    0|1
  • Gruptan çıkamaz

0|0
    0|1
  • Yok be hanimkiz zor çok zor UEFA belki

0|0
    0|1
  • Galatasaray gibi hucumu seven bir takımın basına defansıf futbol oynatan bırını getırmek takımın kımyasını bozar tıpkı mancını gıbı bence bu sene lıge cok erken havlu atacaktır cınconcon cl de de bır bol yapamaz

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tabikide basarili olur. Tek Ask GALATASARAY<333:)

0|0
    0|0
  • "Fanatik GalataSaray'lıyım"

0|0
    0|0
  • Var, ben.

0|0
    0|1
Yükleniyor...