Beşiktaş'ın yeni transferi Demba Ba kronik sakat mı?

Fikret Orman daha önce Demba ba için kronik sakat demişti sizce Fikret Orman haklımı? m.sporx.com/smart/haber_detay.php?frm_id=395669

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Fiko o aciklamayla ilk kez ise yaradi. o acillamanin sonunda demBaba olmazsa olmazimiz değil diyerek fiyati dusurdu aksi takdirde 10 milyon poundtan asabi inmiyecekti ingilizler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Fikret Orman biraz dengesiz bir insan olduğu için geçmişte ne dediği pekte önemli değil Demba Ba Chelsea da forma şansı bulamıyordu ben kronik bir sakatlığının olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|1
  • Fikret Orman'ın hedef şaşırtmak için söylediği bir sözdü o. Dikkatler Yunan golcüler Mitrooglu ve Smaras'a çekilerek gizlice Demba Ba transferi yürütüldü. Bu tür transferlerin medyada konuşulması hiçbir zaman iyi değildir. Beşiktaş yönetimi de bu transferi iyi yöneterek başarılı bir iş çıkarmıştır.

0|0
    0|0
  • Tipik fikret orman mantigi. Alamadigi oyuncuya b*k atmakta ustune yok. Demba ba tas gibi oyuncu ve ligin su an en kaliteli forveti bizde bunu biliyorum. Marko marin'i de alabilseydik iyi olurdu.

0|0
    0|0
  • biraz da gündem sorularına bakalım

0|0
    0|0
  • alabilmişler mi. beşiktaş her zamanki gibi 3. lüğe oynar ufak takım pek takmam galatasaray ve fenerbahçe varken

0|0
    0|0
  • onun için önce kontrolden geçerse sözleşme imzalanacak

0|0
    0|0
  • Fikret orman gitsede kurtulsak olmadı çünkü...

0|0
    0|0
  • değil merak etmeyin dem baba büyüksünn :D

0|0
    0|0
  • Demba ba ölü bir transfer 29 yaşındaki adama o kadar para bağlanmaz... yazık günah

0|0
    0|0
  • Besiktasin A2 takiminda oynuyorum gelsin bir umraniyeye gorelim iyi mi kotumu

0|0
    0|0
  • inşallah değildir 16 milyon euro ya mal oldu transfer :D

0|0
    0|0
  • Ne oldu cinconlu gizli korktunmu:)

0|0
    0|1
    • Cimbomlu olduğumu nerden çıkardın

• Ellerinde patlayacak. Yazık oldu paralara.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Biz bittik beşiktaşa mı sardın şimdi de?
    Haklı değil.

0|1
    0|0
Yükleniyor...