Her gün içinde yılanların olduğu rüyalar görüyorum, anlamı nedir ?

Yılan görmek ne anlama geliyordu ? ve hep birileri beni öldürmeye çalışıyor , bi öldüremediler her gün her gün deniyolar ama olmuyor bi başarabilseler onlarda rahatlıyacak bende.

0|0
80

En İyi Kız Görüşü

• Ben de hep öyle rüyalar görüyordum bir ara. Birileri beni öldürmeye çalışıyor ya da ben tehlikedeyim canım pahasına kaçıyorum falan:) Ama rüya yorumlarına inanmıyorum. Rüyaların hepsi kişisel çünkü. Bu durumda yılana düşman demek saçma olur. Dost sembolü bile olabilir ya da korktuğun bir durumu temsil ediyordur yılandan korktuysan. Biraz kafa yorunca çıkar anlamı.

0|0
    0|0
    • Kafa yordum sonuç dediğin gibi ; )

• Yok yok hep düşün bir daha:D Çoğu rüya bilinçaltından gelir biliyorsun. Ancak sen yorumlayabilirsin bu yüzden. Ama bazı rüyalar çok saçma oluyor onlarda sadece beyin yaşadığın olayları süzgeçten geçiriyor demek. Şu kovalanma olayını ben artık görmüyorum bu arada. Ne olduğunu çözemedim hala:)

• Aynen bende anlayamadım her gün yeni birisi peşime düşüyor , 007 hesabı ; )

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• düşmanın var

0|0
    0|0
  • Dua oku yatarken :)

0|0
    0|0
  • çok büyük düşman

0|0
    0|0
  • düşman var düşman

0|0
    0|0
  • düşman dıye bılıyorum

0|0
    0|0
    • Aynen düşman diyor herkes

• yorumlayım kendımce ruyanı dusmanların var ulasmaya calısıyorlar sana ve bunun ıçın bırlık olmuslar ama bıseyler senı koruyor demekkı

• Hepsinin canı cehenneme gitsin inş ; )

• Yavrum sana kabaran bişi var :D

0|0
    0|0
  • durum vahim arkadas :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...