Hoşlandığınız ne tür spor branşı ilginizi çeker? :)?

Ben Hem Futbolcuyum Hemde Futbol Hakemliği yapıyorum...:)

0|1
11|12

En İyi Kız Görüşü

• box -sokak dovusleri

1|0
    0|0
    • hmm çok sert :)

• neyse hayırlısı olsun hayat engellerle dolu yılmamamk lazım ayakta kalmalıyız

• oyle

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 12

• Prandelli alabileceğimiz en iyi hocalardan bir tanesiydi çok iyi bir taktisyen ve aynı zamanda oyuncularla iletişimi çok iyi olan bir hoca insanların artık şu ön yargılarından arınması lazım

0|0
    0|0
  • Kizlar dovus demis...
    Sevgilisi dovunce oyyy benim guclu askimm<3...
    Dayak yiyince defol git yanimdan adami dovemedin beni mi koruyacaksin...
    Bence paten.

0|1
    0|0
  • fitness + kick boks bunları hep yaparım.
    yüzme. basket. futbolda zaman buldukca oynarım :)

0|0
    0|0
  • brezillian jiujutsu, boks , fitness, ara ara yoga.

0|0
    0|0
    • en son nasıl yogaya bağladın helal :)

• aşırı bir yoga programı insanda derin etkiler bırakabilir haklısın :)

• yoga yapan insanların derin izleri genelde karşı taraftakilere olur ;)

• Fitness yapıyorum kanks

0|0
    0|0
    • çok iyi vücut sureklı sıcak tutar çabukluk sağlar :) hayatı hızlı ve hazır karşılamak :)

• Tavsiye ederim kanks :) genis omuz ideal kasli fit vücut kizlarin istedigi birsey ayrıca güzel bir sosyal aktivite oluyor

• Voleybol oynuyorum zaten.

0|0
    0|0
  • Dalıyorum bide okçuluk

0|0
    0|0
    • hmm çok farklı alemler ama şekil dalmada bulundum ama okçuluk sadece kucuklugumde bı oyun kadardı kendimce :) tbrkler

• hmm bir kaç kez silah atışında bulunda aslında sanıyelık bı hedefe kıtlenme ve hayatın durması zevklıydı ok da denemek ısterım :)

• Silahtan tek farki mermi hizina sen karar veriyorsun

• ben MMA ve Teakwondo ıle ugrasıyorum 4 senedir

0|0
    0|0
    • mma nasıl bir dövüştür herşey var içinde

• sana soyle anlatıyım kurallar gozlere zarar vermemek ve ısırmamak baska kural yok her turlu sey serbest dırsek olsun dız olsun baya eglencelı ama sag bacagım araba carpınca kırılmıstı benım sımdı mma da tekrardan zarar gordu o yuzden yaklasık 3-4 aydır devam etmıyorum

• aynen cok fazla sıkıntı oluyor ama ben bır yonden avantajlıyım akrabamın mma spor salonu oldugu ıcın normal bır mma klup uyesınden daha avantajlıyım mesela mma ya baslayan bır ınsanın 2 veya 3'uncu ayda burnunu kırarlar benım oyle bır sıkıntım olmadı :)

• Futbol.

0|0
    0|0
  • fıtbol izlemek ve hakene sövmek

0|0
    0|0
    • Haklısın maçlarda bende söverim hakeme ama maç yöneten parasına bakıyor :)

• Tenis. Kızlar fena hacı.

0|0
    0|0
  • Bir dönem amtör kümede lisanslı futbolculuk yaptım. Baktım sürekli sakatlık oluyor bıraktım.

0|0
    0|0
    • geçmiş olsun kardeşim Futbol bu nankör oyun :(

• benim ki hobiydi zaten. ciddi düşünmemiştim. kalecilik zordu. takım kaybedince faturayı hep sana kesiyorlardı.

• zaten en ağırı faturalar dır hıhı :) sağlık olsun

Yükleniyor...