Anne ve babanızın görevlerini yerine getirdiğini düşünüyor musunuz?

anne ve babanızın görevlerini tam anlamıyla yerine getirdiğini düşünüyormusunz yoksa eksik yanları varmı?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bilinçli olmaya çalışırken her şeyi yüzlerin gözlerine bulaştırıyorlar. Görmeleri gereken şeyleri hep kaçırıp alakasız saçma sapan şeylere takıyorlar. Beni hiçbir şeye yönlendirmediler, birkaç sporu denedim ancak kendime uygun bulmadım. Benim yalnızlıktan hoşlandığımı bilip bireysel sporlara falan yönlendirebilirlerdi ama başka hiç ruhuma uymayan takım sporlarını vs. yaptırtmaya çalıştılar, o kadar sportif ve beden eğitimi hocalarıyla dolu(ki bir tanesinin üniversitelerde kitapları ders kitabı olarak okutuluyor) ailede spor özürlü bir çocuk olarak yetiştim. Keşke jimnastiğe verselerdi beni. Müzik olarak da beni yönlendiremediler, iyi durumda olmama rağmen 6-7 yıl daha önce başlasaydım bu yetenekle şu anda birçok müzik aletini virtüöz düzeyinde çalıyor olurdum. En önemlisi de doğduğumda görünüşümdeki bir problemi "İsterse büyüyünce kendisi yaptırır." diyerek düzeltmeye çalışmamaları ve en güzel geçmesi gereken yıllarımın içine etmeleri. Kısaca maddi imkanlar varken boş ve ezik bir gençliğim oldu, görevlerini yerine getirdiklerini düşünmüyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Babam 30 yıl önce benim dünyaya gelmemi sağladı, başka da bir b.k yapmadı. Şehvete yenik düştü, uçkurunu ailesine tercih etti, şimdi bedelini ödüyor, 60 küsür yaşında yapayalnız bir adam. Hakettiği gibi yapayalnız ölecek, muhtemelen cenazesini bir zamanlar nedense oğulları yerine koyduğu yiğenleri kaldıracak. Pek çok insan hak ettiği hayatı yaşar.

1|0
    0|0
    • insanlar bazen hiç istemediği şeyler yaşıyo malesef uçkuruna yenik düşen tek baba değil seninkisi...

• Evet tek aptal o değil, başka aptallar da var. Amcanlara pipini göster oğlum diye büyütülen erkekler sonra böyle oluyor. Bir de biraz safsa düşüyor hemen fah.şenin birinin tuzağına.

• haftalagıma zam istiyorum

0|0
    0|0
  • harika anne babalardi. eksik sandigim yanlarinin bile zamanla eksik olmadigini o zaman bana oyle geldigini anliyorum.

1|0
    0|0
  • kesinlikle tam anlamıyla yerine getirdiklerini düşünüyorum ve nasıl bende öyle olacağım diye kendimden şüphe ediyorum zaman zaman.

1|0
    0|0
  • İstek var Faaliyet yok Ne yazıkki.kendi kendimi büyüttüm diyebilirim.Allah razı olsun yinede, canım feda olsun anne babama

1|0
    0|0
  • Peki bu soruyu sormadan önce acaba biz ne kadar görevlerimizi yerine getiriyorda onlardan bekliyoruz ?

Ben layık olduğum zaman ve kendimi layık gördüğüm zaman onlar her zaman görevlerini yerine getirmiştir.

0|0
    2|1
    • bazen sen yerine getirsende karşı taraf sorumsuz olunca olmuyo

• ıyı nıyetlıler ama meslek secımı vb konularda pek anlayıslıu mantıklı yaklastıklarını dusunemıyorum tabı zamanında... !

0|0
    0|0
  • fazlasıyla

1|0
    0|0
  • senin anne ve babayla bi problem mi var

0|0
    0|0
  • sonuna kadar görevlerimi tamamladım bu güne kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• annem de babam da benim için en iyisini yapmaya çalışıyorlar,iyiysem bugün onlara borçluyum.ikisi de görevini mükemmel şekilde yerine getiriyor.

0|0
    0|0
  • Annemin de babamında görevlerini ben yerine getiriyorum desem.. Çok eksikleri var. Kocaman olmuşlar 50 seneyi devirdiler ama hala hayattan öğrenmeleri gereken şeyler var..

0|0
    0|0
  • getirmiyorum

0|0
    0|0
  • evet :(

0|0
    0|0
  • kısmen

0|0
    0|0
  • Fazlasiyla ama buyudugumu hic kabullenemiyorlar. Tek.sorun bu.

0|0
    0|0
  • çok çok fazlasıyla hemde... inşallah bizde öyle iyi bi aile oluruz evlatlarımıza ilerde.

0|0
    0|0
  • kendı ayaklarım uzerınde durdugumdan kendı gorevımı yerıme getırmekle mesgulum..

0|0
    0|0
  • Bana her konuda butun imkanlari sagladilar. Ve secim yapmamda yardimci oldular. Onlarin ne istediklerini degil benim ne istedigimi goz onunde bulundurdular her zaman. Fazlasiyla gorevlerini yerine getirdiler. Allah razi olsun ikisindende, haklarini asla odeyemem. Hep onlara layik bir evlat olmaya calistim, ama ne yapsam yeterli degil. Allah onlari basimizdan eksik etmesin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...