Prandelli̇ konusunda ne düşünüyorsunuz?

Sizce takima yararli olur mu? Bu sezon 4. yildizi takabilir miyiz? Sizce Prandelli nin gelmesi iyi mi oldu?

• Gelmesi iyi oldu
    0% (0)27% (4)27% (4)Oy Ver
  • Baska isimler tercih edilmeliydi.
    0% (0)60% (9)60% (9)Oy Ver
  • Kararsizim
    0% (0)13% (2)13% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• İtalyan seviyoruz biz.
    Sezon sonu kim kime ne takar bilmiyorum şimdiden bişey söylemek zor.

0|0
    0|1
  • daha gelir gelmez sabri olayıyla dikkat çekti açıkcası merakla bekliyorum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Takimin simgesi hale gelmis sabriyi kadro disi birakan.. alinan genc oyuncuyu kadroya almayan istedigi bir kac oyuncu olmazsa ancak sampiyon olabiliriz diyen bir teknik direktör kendisi.

Acikcasi madem italyan olucakti mancini neden gönderildi.. al birini vur ötekine

bunlarin yerine hikmet karaman gelmeliydi takimin basina bak sen o zaman :)

0|2
    0|0
    • Genc oyunculari kadro disi birakmasi konusunda sana katiliyorum.
      Ancak sabri konusuna gelince: kimse babasinin hayrina para vermiyor
      Hikmet karaman da iyi bir secim olabilir ama tercihim mustafa denizliden yanaydi

• İtalyan bir teknik direktör ile başarısız olunmuşken İtalyan futbolunun kontrollü, defans ağırlıklı futbolunun Galatasaray'ın kimyasına uymamışken yine bir İtalyan teknik direktör getirmek bir kumar olmuş resmen.

0|1
    0|0
  • Artık insanların şu ön yargılarından arınması lazım Prandelli şu anda Türkiyede hiçbir hocada olmayan taktik bilgisine sahip ve oyuncularla iletişimide çok iyi bir seviyede Prandelli ye burun kıvıranlar hangi ismi doğru bir tercih olarak görüyor orasıda ayrı bir merak konusu

0|0
    0|1
  • bnce iyi olabilir manciniden ne farkı var demişler mancini çokta hrslı biri değildi ve bundan önce hep çok parası olan rahat takımlarda teknik direktörlk yaptı prandelli hep dipten çkardı takımları o yüzden aralrnda çok fark var artk prandelli büyük takmda başarılı olmak şampiyon olmak istiyr öyle bir hırsı var... inş başarılı olacak.. bide balotelliyi getirse :)

0|0
    0|0
  • O da Kadıköyde galibiyet göremeden gidecek :D

0|1
    0|0
  • yanlış seçim. .

0|0
    0|0
  • daha kötü olurr

0|0
    0|1
  • Gelmesi iyi oldu

0|0
    0|0
  • Baska isimler tercih edilmeliydi.

0|1
    0|0
    • Bencede. Benim tercihim mustafa denizli hocaydi ama...
      Aklinda bir isim var mi

Yükleniyor...