Vücut geliştirmede, beslenme

Arkadaşlar vücut geliştirmeyle uğraşıyorum. Ama sadece sporla olmuyor beslenmede gerekiyor, o yüzden lütfen bu sporla ilgilenenler beslenmeyle ilgili tavsiye veya beslenme listesi verebilirse çok iyi olur.teşekkürler

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• sabah 6 yumurta beyazı fındık ezmesi 1 pogca türü bişi öglen 150 200 gr arası pirinç lapası 200gr tavuk et v.s ara tavuk salata light yogurt akşam yulfa ezmesi taze sıkılmıs meyve suyu olabilir.. bu ve buna benzer 100 lerce kombin var link faydası olur burayada göz at

0|0
    0|0
    • çok saol. spordan önce veya spordan sonra ne içilip yenmeli? takviye besin kullanmıyorum bu arada

• sana enerhi veren karbonhidrat agırlık bişler olabilir örnegin biraz fındık ezmesi ve bir muz

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Protein ağırlıklı beslenmelisin.

Yumurta da önemli. Sıkı çalıştığım zamanlarda her gün sabah 150-200 gr kıymayla 3-4 yumurtayı kırıp pişirip yerdim. Çok faydasını gördüm.

0|0
    0|0
  • 3-4 çiğ yumurta 1 muz ve sütü karıştır blendırda çek tadı cidden kötü değil süper yararlı bir şey oluyor

0|0
    0|0
  • Protein ağırlıklı beslen. Özellikle spordan hemen sonra yemeğini ye.

Muz, elma spor sonrası çok iyi gelir.

0|0
    0|0
  • Muz+ gain yaslan gitsin veya çalışmana göre yaktığın kaloriyi hesapla ona göre bir liste çıkar

0|0
    0|0
  • bi salona yazıl liste versinler kardeş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...