Karın kası kaç günde olur acaba :)?

karın kası kaç günde olur acaba :) ve ne yapmam lazım evde yapmak istiyorum aslında tamamen vücutta çalışmak istiyorum kol falan

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 10

• Karın kası en zor görünen kas grubudur. Onu cıkartmak için yağ oranını %12 nin altına inmeli. Bunuda yapa bilmen icin Diyet + Cardio idmanları yapman lazım. Ve yanında hafta 3-4 günde karın egzersizi. Bu şekilde çıkar. Diyet derken karbonhidrat az tüketeceksin protein ağırlıklı besleneceksin.

0|1
    0|0
  • 3 Ay İçinde Çok Sağlıklı ve Güzel Görünümlü Karın Kaslarına Sahip Olabilirsin.
    Senin İçin Gereken Tek Şey Disiplin ve Yılmadan Düzenli Bir Çalışma.
    Bunun İçin Sağlıklı Bir Program Bulman Gerekir. Alt Karın Kası İstiyorsan İşin Zor İnsanlar Senelerini Harcıyor.
    Alt Karın Kası Zordur. Ama Güzel Görünümlü Bir Karın İstiyorsan Disiplin Bir Çalışma, Program Şart.

0|1
    0|0
  • dayı yediklerine dikkat edip diyet yapmazsan, karın kasını çıkaramazsın baştan söyleyeyim :D

0|1
    0|0
  • Mekik cekeceksin , ama öyle bir kere cekip birakmican 3 set yapacan mesela setler arasinda mekik icin 2 dk dinlenme iyi heralde.

0|1
    0|0
  • Eğer kilolu değil fit sen , sabah aralıksız , 150 , 150 olmaz üzere 300 çek , bide akşam çek , biraz sınav çek
    15 bilemeidn 20 güne karın kaslarının çıkcağına garanti veririm

0|0
    0|0
    • yani boyuma göre 4-5 kilo fazlam var ama sıkıntı değil veririm onu

• tamam teşekkür ederim

• Rica ederim

• Cok sabir, istikrar ister. Imkansiz gibi görünür ama bir bakarsin yavas yavas cikmaya başlamış. Sonra gaza gelirsin gerisi gelir zaten

0|0
    0|0
  • Benim 8 ayda oldu baklava cı açacağım

0|0
    0|0
  • Çok gün lazim çok pro destek al

0|0
    0|0
  • 1- karın kası mutfakta olur 2- karın kası günde olucak iş değil üstlik korumasıda çok zordur

0|0
    0|0
  • Calışmana bağlı olarak değişir çok çalışırsan erken çıkar az calışırsan biraz geç calışır

0|0
    0|0
Yükleniyor...