Anneme kendi kızının başına gelirse nasıl olurmuş göstermek istiyorum

Arkadaşlar annemin biraz geri kafalılığı ve bencillikleri var. Mesela başkalarının kızını düşünmez, kendi oğluyla ilgili de bazı geri kafalılıkları var. Mesela oğlu birkaç kızı aynı anda idare etse umrunda olmaz, başka kızlar ise umurunda değil. Sadece yaptıklarını sır olarak saklar o kadar, hatta bazen onu bile yapmıyor.

Ben ise anneme bir ders vermek istiyorum kendi kızının başına geldiğinde ne oluyormuş görsün. Ben birşey yapmayacağım ama annem öyle sanacak. Herkes yalan olduğunu bilecek ama sadece annem öyle sanacak ve annemin aklı başına geldiğinde ise gerçeklere inanacağı birşey olmalı.

Bir fikriniz var mı?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• hm.. şöyle bir plan yapabiliriz.. ( şeytani smile )

annene bi süredir adet olamadığını ve nedenini öğrenmek için gittiğini ve

poliklinikte hamile olduğunu öğrendini söyledin... burası cepte

7 kişiydiler.. neyse dur kalpten indirirz şimdi..

yada

bir erkek arkadaşın vardı...

onu seviyodun ve gelecek adına ona inandın, güvendin, sevdin, aşık oldun vs..

hep onu ailenle tanıştırmak için uygun zamanı bekledin..

yalnız bu gerçekle aslında herşeyin yalan olduğunu gördün çünkü seni terketti :O

ve bebeğinle başbaşa kaldın ve çıkmaza girdin

artık dayanamadın ve bunu kendisiyle paylaşmaya karar verdin.

..

:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Evet fikrim var; Sakın yapma.

"Kuzguna yavrusu şahin görünür". Annenin yaptığında bir anormallik yok. Kadına bu şoku yaşatma kesin pişman olursun, seni çok kırabilir ve telafisi mümkün olmaz.

0|0
    0|0
  • Bunu o kadına yapcak kadar acımasız değilsin umarım. Bir anneden bahsediyoruz seni yetiştiren büyüten bir anne dimi bu üvey değil yani öz anne. Kişilği hal ve hareketleri ne olursa olsun anneler baş tacıdır o sana en ufak hatan da ceza mı verdi? Kapının dışına mı attı da bu kadını üzmeye ders vermeye çalışıyon ? Hem sen kimsin bir anneye ders vermeye çalışıyon? Ayrıca hiç bir anne-baba evledının kötü olmasını istemez.. Sadece biz yeni nesliz ya onlarla kafalarımız uyuşmuyor ya o yüzden onların hareketleri bize itici geliyor ve onlara geri kafalı diyebilcek kadar küçülebiliyoruz...

0|0
    0|0
    • Ben sadece diğer kızların başlarına gelenleri anlamasını istiyoruz canını acıtmaya niyetim yok

• kadın görmüş geçirmiş hayatın gerçeklerini görmüş. Hiç bulaşma üstüne yedidiğin tokatla kalırsın :)

0|0
    0|0
  • Ağabeyin baban falan evde değilken yani sadece annen varken erkek arkadaşını oturmaya çağır. sonra biz başka odaya geçelim de :))))))))

0|0
    0|0
    • Önce bir erkek arkadaşı edinmem lazım ama annemin beğenmedigi bir tip olmalı değişik tipleri benzemeli sonra öyle söylersem olabilir aslında ama bunu benden değilde başkasından öğrense daha iyi olur yani mesela benim ondan gizlemişim gibi birşey olmalı o zaman iyice dersini alır

• Aaaaa sende ne emdiriyon ne gömdürüyon.. Tabir abeste kaçsa yaklaşık olarak bu ..

Yapma o zaman!

Bence sen iyi bir dayak yiyecen.. Şimdiden hayırlı olsun diyeyim. ne diyelim!

• Olsun değer yinede

• allah akil fikir versin

2|0
    0|0
  • bukadar acımasız olmak yanlış bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yav ne istiyorsun kadıncazdan.? Anne kalbi işte.! Elbette oğlunu koruma güdüsüyle hareket edecek annen.. Sanki sen yapsan korumayacak mı.? Bir anne, kendi çocuğu ile başkasınınkini bir tutar mı hiç.. Bunları düşün ona göre karar ver..

0|0
    0|0
    • Ama geri kafalılıgından nefret ediyorum

• Tamam, annen belki geri kafalı olabilir.. Bu durum tamamen kuşaklar arasındaki farktan kaynaklanan bir durum.. Ancak, "nefret" sözcüğünü değil bir anneye kullanmayı, hiç bir insana karşı bile kullanılmaması gerekir.. Azıcık olumlu düşün.. Yarın bir gün sen de anne olacaksın, çocuğunu büyütürken, içinde hiç kimseye karşı nefret duymadan, sevgi ile büyütürsen, o da senle arasında ne kadar fikir ayrılığı olsa bile sana karşı saygılı olacaktır.. Buna inan ve emin ol..

• yakın bi erkek arkdşndan yardım al o birsürü kızla çıkıyo gibi yapsın. ama gerçekten doğru bi yöntem mi bilemiyorum... onun yerine abinle konuşmayı ve yanlş olduğunu söyle.

0|0
    0|0
  • eğer çıktığın varsa annen biliorsa çıktığının seni aldattığının senin duygularınla oynadığını fln söyleyebilirsin yanında biraz ağlayabilirsinn bişiler daha eklersinn sen yanınaa o zaman anlar belkii senni canının acıdığını görünce

0|0
    0|0
    • Yok öyle birşey değil mesela ben annemden gizli birşey yapmışım oda bunu başkasından duymuş gibi olmalı

• fikrim yok ama sonunda kabak sana patlıcak eminim

0|0
    0|0
  • anne o bır cok annede oyledır zaten hos bırsey olmasada bahsettıgın konu kendı oğlu ve kızıysa boyle konusmalar cıkabılıyor ortaya işte..

bence sen bırsey yapma yoksa olan sana olur

yada annenın kalbıne iner

merak etme sen annende herseyın farkında ama cok sevdıgınden oğlunu övüş biçimini bu şekilde gösterıyor hepsi bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...