Arkadaslar 50 kiloyum ama biraz basenim var o da sporu biraktiktan sonra ve bu ay ramazan dolayisi ile olmaya basladi?

Artik duzenli olarak yarindan itibaren 6-8 arasi kosu yapmayi dusunuyorum. Sizce oruclu iken bir faydasi olur mu? Yani oruc tutuyorum o kadar saat ac kalip biran da yiyince bir faydasi olur mu bosa mi yapmis olurum sporu

0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bol tereyağ ye. Yakmadan. Ayrıca sade Kızılay soda iç yemekten yarım saat sonra. Sahura kadar 5 tane ceviz ye kabuklu olsun. Kabuğunu taze taze kırdıktan sonra ye.

0|0
    0|0
    • Sahurdan sonra halim kalmiyo su bile icmeye oyle yiyorum acikcasi

• bir denize gidince kizlarla aaa bak baseni varmis desinler istemiyorum. :D

• Sen bilirsin :) ben böyle bir kız görsem hayranlıkla bakardım. Ama herkes zayıflık peşinde malesef.

Erkekler Ne Diyor 5

• Tansiyonuna dikkat et derim.

0|0
    0|0
  • Oructa kilo vermenin puf noktasi iftarda hafif yemek ve sporu iftardan sonra yapmak aksi takdirde hem kendine eziyet etmis olursun hem de 10 verip 6 alirsin ;)

0|0
    0|0
  • yok yok sen devam et

0|0
    0|0
  • Spor yaparken oruç gitmesinde! Bence sporu ramazandan sonra yap.

0|0
    0|0
    • Boyle de rahat edemiyorum

• Ama olsun hazır oruç tutmaya başlamışken bunu kaybetme, ayrıca kilo boğazdan gelir, vucudunu güçsüz bırakmayacak kadar ye sadece.

• Kiz dediğn basenli olur neden bu kzlar basenlerndn şikayetçi anlamıyorum basen ayrı bir güzellik katıyo bnce ,)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen yine yap spor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...