Arkadaşlar sizce hangi spor daha uygundur?

Geçtiğimiz saatlerde de bir konu açmıştım spor önerisi amacıyla ve tavsiyeler üzere bir kaç sporu araştırdım. Öncelikli tercihim yüzmeydi ama bulamadım düzgün bir yer , sonra dövüş sporlarına yöenldim. Bulduklarım teakvando ve kickboks oldu. Bunlar konusunda çalışılabilecek birkaç yer var. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Neden? Lütfen filmden yola çıkarak fikir beyan edecekler gelmesin. Bu sporu bir daha bırakmamayı düşünüyorum.

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• karate olabılır sayın bıraz ılerlemıs tekvando olmaz yuzde 90 bacak hareketı (tekme) var bu yastan sora bıraz zorlayabılır karate ogrenebılırsın bacaklar ıyı olmazsa bıle yumruklar guzel olur kumıte (musabaka) falan olunca baya eylencelı oluyor karete hele bırde ortam guzelse off off tadından yenmez

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Sporu yaşamak istiyosan kesinlikle dans et
    "Müziğin sesini duymayanlar dans edenleri deli sanıyorlar"

0|0
    0|0
  • Bence en güzeli sürekli olan giyeceksin elbiseleri kulaklıgı takıp müziği acıp koşacaksn cok imrenirim buna fitnes yap :)

0|0
    0|0
  • Knock-down karate sistemi ile egiten karete okullari varsa git. Yoksa. Kik boks a git. Tekwando falan sk tr et. bir halt yok tekwandoda

0|0
    0|0
  • bir kıza yakışan en iyi spor valeyboldur

0|0
    0|0
  • sumo yap :d

0|0
    0|0
  • Mma ustune tanimam arastr bak.

0|0
    0|0
  • Karete daha iyi olur sizin için kick boks biraz agir gelir size