Sizce ismi gündemde olan Gökhan Töre' yi Galatasarayımız almalı mı alabilirse katkısı olur mu takıma ?

Sizce ismi gündemde olan Gökhan Töre ' yi Galatasarayımız almalı mı alabilirse katkısı olur mu takıma ?

delici patlayıcı özellikleri çok başarılı kanatlarda sorunumuz oldugunu düşünürsek kesinlikle alınmalı diyorum ben sizler ne düşünüyorsunuz Şampiyon takımın Şampiyon taraftarı ?

link

• Alınmalı katkısı olur
    100% (2)80% (4)86% (6)Oy Ver
  • Alınmamalı katkısı olmaz
    0% (0)20% (1)14% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Katkısı olur dıye dusunuyorum... Kanatlar daha da hızlanır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• alınmalı tabiiki hem genç hem türk hem de tempolu, çabuk bi oyuncu, tek eksiği fiziksel kondüsyon onuda Fatih Terim sayesinde geliştirecektir. soldan sağdan dikine gidebilir, içeri kat edebilir çünkü kolay çalım atabilen bi oyuncu, işte tek soru işareti hamburg verir mi ? kanatlarımızda cidden sorun var, Riera bu sene çoğu maçta iyi değildi, Emre Çolak kendini geliştirdi ama her maç aynı istikrarda değildi, bir tek Engin Baytar'ın futbolunu beğendim bu sene hem ofansta iyiydi hem de öldürücü pres yapıyor, top kapıyor ama onunda karakter olarak nerde ne yapacağı belli değil, muhakkak kanat lazım bize.

0|1
    0|0
  • gökhan töre galatasarayda biter, yazık olur onun gibi yeteneğe

1|1
    0|0
  • almalı fakat çok para harcamaya gerek yok .

0|1
    0|0
  • alınırsa cok iyi olur sol kanada hareketlılık gelır,bıde arkaya saglam bır bek koyulursa o zaman süper olur işte.

0|1
    0|0
  • kesinlikle alınmalı.

0|2
    0|0
  • İyi bi yetenek alınmalı ama geçenlerde Türkiyeye gelmiceğini açıklamıştı yanlış hatırlamıyosam.

0|0
    0|1
  • alınmalı bence. . .

0|1
    0|0
Yükleniyor...