Sorum kilolu bayanlara?

kilolu bayanlar cevaplarsa sevinirim Siz zayiflamak icin ugrasirken kilolu bayanlardan cok ama cok hoslanan kisiler oldugunun farkindamisiniz belki begenmediginiz ayrintilari nasil suzdugumuzun dar kiyafetler giydiginizde kilolarinizin belli oldugundan dolayi aynanin karsisinda kapatmaya calisirken biz o muthis gobeginizi kalin kollarinizi bacaklarinizi hayal ediyoruz kolunuzu kaldirdiginizda kolunuzun sarkmasi tayt ya da dar seylerde kalcalarinizin gobeginizin buyuklugunu tshirt giydiginizde sutyenden sirtinizin tasmasini kat kat olmasini otutdugunuzda gobeginizin kat kat olmasi yumusacik yururken ayakta dururken ust bacaklarinizin birbirine surtmesini ayaklarinizi koltukaltinizi boynunuzu herseyinizi arzulayan benim gibi bir cok erkek oldugunun farkindamisiniz lutfen rejimden once bir kez daha dusunun sizi bu sekilde begenen arzulayan birilerinin oldugunu hemde hic bir fit kadinin arzulanmadigi kadar ben boyle yazinca cok mu cirkinsin cok mu abazasin gibi erkek gorusleri oluyor asla ac degilim saglikli iliskilerim var 180 82 kilo yakisikli biriyim sadece begenim bu yonde umarım yadırgamazsınız

0|0
16|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Arkadas sen byke anlatmissin ama 1. bir pskiyatriste git. bu sendeki durum iyi degil. bak valla sapukla gider soyleyim sana.2. Kilolu biri olarak et falan sarkmasada senin dedin tipe gelmesemde herkesin saglikli olmasi icn normal kiloda olmasi daha iyidir. erkekler icin zayiflamiyoruz kendimiz icin. bunu bir anla oldu mu

0|0
    0|0
  • saçma

0|0
    0|0
  • iğrenç kendimden tiksindim şu an gerçi bacaklar ve kalça çok bende ama yinede iğrendim kendimden :D :D

0|0
    0|0
    • ben böyle düşünüyorum ve iğrenilecek bir mesaj olduğunu düşünmüyorum sadece ne kadar ve nasıl beğendiğimi açıklamak istedim

• Haklı olabilirsin. Her erkek farklı tipte kadın seviyor. Ama kilolu bayanlar her ortamda şişko ünvanı alıyor.2. planda oluyorlar. Bu onlar için kötü bişey. O yüzden kendilerini zayıflamaya vuruyolar

0|0
    0|0
    • evet ama böyle yani benim gibi düşünenlerin sayısıda az değil emin olun

• tercih meselesi tabiki ama one oyle buram buram yaag. saglikli degil herseyden once

0|0
    0|0
  • Okurken midem bulandı. Kilo bütün hastalıkların sebebi

0|1
    0|0
  • Yok artık :D

0|0
    0|0
  • renkler ve zevkler tartısılmaz abı

0|0
    0|0
  • bende kiloluyum :S okurken resmen kendimden nefret ettim şu an

0|0
    0|0
  • Kilo veriyorsak sizin icin degil kendimiz icin!

0|0
    0|0
    • öyleyse birşey diyemem sizin için ama beğenilmek için vermeye çalışanlarda yok değil kabul edin

• bir insan kendini mal olarak goruyorsa onun sorunu.

• Bence görüşune saygım var ama midem bulandı

0|0
    0|0
    • Midenin bulanmasının sebebi -çoğusunun- hormonal bozukluklardan kaynaklanan ve diğer sağlık sorunlarını da tetikleyen "kilolu olma" durumu mu?

• bir erkek olarak bana geliyor

• ben 162 boyunda 58 kıloyum ve gıydıgım hıc bır seyden zevk alamıyorum nerdeyse bı 5 kılo fazlam var rahat bu kadınlar hem ezer senı :)

0|0
    0|0
  • Boy 1.68 kilo 74 utanıyorum kendimden. O gördüğün sahilde yürüyüş yapanlardanım ben de :(

0|0
    0|0
  • okurken midem bulandı ne demişler her kurtlu baklanın kör alıcısı olurmuş

0|0
    0|0
    • kör değilim ve biraz daha saygı lütfen sizin gibi düşünmeyenlere

• Sapikuss:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• renkler ve zevkler tartışılmaz dostum herkezin düşüncesi doğal hakkıdır

0|0