Dövüşçülerin vücudu neden böyle?

Arkadaşlar dövüs antremanları çok ağır olduğu halde bu dovusculerin çok fazla iri kası olmuyor. Neden? Birde yarın bir spora başlamayı düşünüyorum. Ne tür bir spora başlasam. Adranalin olan sporlar tercihim. Fitness , tennis gibi sakin sporlar bana göre değil.

0|0
2|25

En İyi Erkek Görüşü

• Güç ile kondsyon aynı seyler değildir dövüşmek kondsyn işidir ona bakarsan futbolcularda okadar zayıf görünüyor ama çok güçlüler. yani dövüşçü çok ağır kaldırmak zorunda değil amaçok fazla yumruk atmak zorunda olduğu için gücü kondisyonu fazla görüntüsü azdır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• 6 senelik boksörüm antrenmanlar ne kadar ağır olursa olsun birde o antrenman sonrası maça çıkması var maçlardan sonra kasları dinlendirme süresi var ;) ne yapacaksın iri kaslı adamı :) kickboks falan yapmayı dene ;)

0|0
    0|0
  • Dövüşmek için kas değil, kondisyon ve nefes daha önemlidir. Kasa pek takılmazlar, nefeslerin kontrol etmek ve hızlı hareket etmek onlar için daha iyi. Adrenalin için paintball veya avcılık ile ilgilenebilirsin.

0|0
    0|0
  • Hangi dövüş stili olduğuna bağlı. Mesela Muay Thai, capoeira, tekvando, karate gibi dövüş sanatlarında önemli olan güç değil teknik ve esnekliktir. Bu yüzden vücut çalışmazlar.

0|0
    0|0
  • Adrenalin istiyorsan kung fu, muay thai ya da Kick boksa başla :) Ama söyleyeyim fazla zorludur. Dövüş sporları kas yapar ama sıkılaştırdığı için vücudu şişman olanlarda görünmez. Zayıf birisi daha çok gösterir kasları :)

0|0
    0|0
  • saf kas kütlesine sahip insanlar onlar ve şişirme kas değil onların ki ;)

0|0
    0|0
  • Dövüşçüler kolları şişirmeye çalışmıyorki. İlaç falan kullanıp kolları şişiriyo o kaslı olanlar. Dövüşçülerin amacı daha çok sert olmak ve acı hissetmemek. Kas yok gibi geliyo sana ama o vücudun altında beton gibi sağlam kaslar olabiliyor.

0|0
    0|0
  • dövüşcü derken ne tür dövüşcü. kimi dövüşçüler ağırlık antremanı yapmazlar ondan :)

0|0
    0|0
  • Senin canini yerim ben ya adrenalin olsun dovus sporlari olsun diyor ya. Candir dovus sporu yapan kiz ya :) neredensin sen yas kac.

0|0
    0|0
  • çünkü dövüşçüler güç arttırmaya yönelik çalışıyor kas değil ve kasın büyümesi için çalışmaya ara verip dinlenmeye ihtiyacı var

0|0
    0|0
  • Dövüşte taktik öğrenirsin o yüzden fazla hariket ettiğin için vucut yağları yakar
    Sonuç vucudun kendi kasları ortaya çıkar
    Bodyde yönelirsen güzel sonuç çıkarabilirsin :)

0|0
    0|0
  • dövüş türüne göre değişir çoğu dövüş taktiğe bağlıdır güç yerine esneklik gerekir :)

0|0
    0|0
  • Muay Thai :) ben yapıyorum cidden harika. Fena zevkli

0|0
    0|0
  • Iri kaslı olanlar protein alio kanks

0|0
    0|0
  • Benim favorim judo hepsine tek gecerim ;)

0|0
    0|0
  • Bungee jumping yap :))

0|0
    0|0
  • Oryantiring Diye Bir Spor Var. Dene Memnun Kalmassan Ben Hiç Bişey Bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • tenisin neresi sakin :D

0|0
    0|0
  • dövüş sporlari yapanların body yapanların aksine kaslari uzar

0|0
    0|0
  • Abur kas yapanlar igne ile fovusculer natural canim

0|0
    0|0
  • Sürekli spor yaptıkları için ve tavsiyem taici yap tam bir bayana göre bence

0|0
    0|0
  • Parkour yapıyorum tavsiye ederim :))

0|0
    0|0
  • kasa alınan darbe ağrı yaparda ondan. nokta.

0|0
    0|0
  • Onlarla dövüşmeyi çok istiyorum.

0|0
    0|0
  • böyle spor yapanların kas dokuları daha sert ve sıkı olur o yüzden küçük görünür canım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Adrenalin sporları için dövüş sanatları iyidir birazda zorlanmak istersen muay tai ya da jujitsu öneririm fazla zorlanmak istemezsen kickbox iyidir dövüş sporları istemiyorsan paraşüt deneyebilirsin ya da bungee jumping olabilir

0|0
    0|0
  • kick boks olabilir.. Bende çok istiyorum aslında

0|0
    0|0
Yükleniyor...