Günümüzün hastalığı stres ve depresyon sizde de var mı ?

Günümüz ve çağımızın hastalığı olarak stres ve depresyon baş gösteriyor.

Sizde günlük hayatınızda bunlarla karşılaşıyor musunuz ?

Karşılaştığınızda bu havadan kurutulmak için nasıl bir yol izliyorsunuz ? Ya da baş edemeyip,kendini bırakır mısınız ?

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• herkesin hayatında bir parça stres var,bende buralar çok ve giderek de artıyor.müzik dinlemek,yürüyüş yapmak kitap okumak kendimi daha huzurlu hissetmemi sağlıyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• çok şükür depresyona girmedim. girdiysem bile kendi kendime çıktım :)) ama stres var tabi herkeste var.. stresli olduğum zamanlar işler iyice sarpa sarıyor bu yüzden sakin olmaya çalışıyorum. kendi kendimi motive etmeye çalışıyorum..

1|1
    0|0
  • Karşılaştığım bu havadan kurtulmak için özel bir çabam yok.. Bazen acı çekmek insana daha cazip geliyor inan bana. Bu da beni anormal biri yapıyor sanırım.. Böyle bir durumda da başımı yastığın altına sokar uyurum yada bağırarak şarkı söylerim..

0|1
    0|0
    • Acı güzel bir şey.Bari acısız kaldığın zamanları özlüyorsun

• Zoru görmeden beyin düşünmez ve idrak etmez.Zaman ve acı = SABIR >> Mutluluk

• İşte sabır yok ne yazık ki bende..

• Olmazsa olmazlardan biridir benim için. müzik dinlemek iyi geliyo ama.

1|1
    0|0
    • Zangır zangır müzikler değil.Beyni dinlendiren.

• Onu ben gece veya gündüzün rengine göre yapıyorum :)

Çay + Keyfim :)

• :Dsıcak simit+çay+boğaz manzarası+denizin tuzlu kokusu en iyi karışımdır bence...

• Stres var.

1|1
    0|0
  • Oluyo bazen..yada genelde

0|1
    0|0
  • eve bende var stres ve depresyon.ama paylasabılecegım arkadasım yok.

0|1
    0|0
  • herkesin psikolojisi bozuk

0|1
    0|0
  • var tabikide..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• her sabah uyandığımda sıkıntılıysam,günü geçirmekde zorlanıyorsam,yaptığım hiçbir şey keyif vermiyorsa,insanlardan özellikle kadınlardan köşe bucak kaçıyorsam,fazladan kurduğum her cümle bana batıyorsa günümüzün hastalığına(depresyon)yakalanmışım demektir sanırım,işin tuhafı bu duruma alıştım kurtulmaya da çalışmıyorum...

0|1
    0|0
Yükleniyor...