Hayatınızın en anlamlı cümlesi nedir?

Hepimizin hayatında aklından çıakramadığı bir nasihat gibi her seferinde beyninde yer ettiği sözler vardır. Bunlar filozof sözleride olabilir kendi düşüncelerinize ait sözlerde. Paylaşmak isteyen arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Güncellemeler:
Gülümse ne düşündüğünü bilmesinler...

0|0
12|20

En İyi Kız Görüşü

• Bu Dünya da , tek ve benzersizsin ve yeniden hayata gelmeyeceksin. Kimse için değmez...

Bunu çok söylerim...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Her düşündüğünü söyleme, ama her söyleyeceğin şeyi düşün, olmayacak düşüncelerini de yapmaya kalkma. candan ol, ama sırnaşık olma. deneyip dost edindiklerini bağrına bas, ilk tanıştığın her kişi ile el sıkışıp dost olma. kavgaya girmekten sakın, ama girdikten sonra da sıkı dayan ki, karşındakinin gözü korksun. her konuşanı dinle, ama az konuş. herkesin fikrini öğren, fakat kendi fikrin sana kalsın. ne kimseden borç al, ne kimseye borç ver. çünkü borç veren çok kere parasından olur, borç alan da tutum alışkanlığını kaybeder.

...William Shakespeare...

3|1
    0|0
  • aşk

1|0
    0|0
  • Oğlumun vefatından önce onun kulağına söylediğim ''Senden başka kimseye oğlum demeyeceğim.'' sözü.

1|0
    0|0
  • Lise yıllarımda şarkı sözü çevirisine başlamama neden olan, Sentenced'ın bir şarkı sözü mottosu:

"Ben seni karanlığa götürecek ışığım."

0|0
    0|0
  • doğdum ,yaşadım,yaşıyorum, öleceğim

bu 4 kelimenin zaman aralıklarında yaşadıklarım,yaşayacaklarım,daha neler göreceğim merakla bekliyorum. taki öleceğim güne kadar...

0|0
    0|0
  • İnsanın kör noktasından biride bildiklerini uygulamadan biliyorum demesidir.

0|0
    0|0
  • aci yoksa kazanc yok :) ve asla pes etme

1|1
    0|0
  • Mutlu olmak için gülmeyi beklersen tebessüm bile edemeden ölür gidersin? Bu sözün benim hayatımda ayrı bir yeri vardır hep..

0|0
    0|0
  • En kötü karar bile Kararsızlıktan iyidir..

0|0
    0|0
  • Cahillik mutluluktur. Hayatta ne kadar çok şey öğrendiysem, hepsi bana yük ve sıkıntı olarak geri döndü. Check-up'a girip gördüğüm sonuçlar da cabası oldu. Bilmemek daha güzel :)

0|0
    0|0
  • hep bu oldu, hep bu olacak

nothing is true, everything is permitted.

0|1
    0|0
  • istedim vermediler sen şöförsün dediler...

1|0
    0|1
  • sevdiğim kız bana abi deyince:)

0|0
    0|0
  • Toprak gibi olmalisin cocuk ezildikce sertlesmelisn seni ezenler sana muhtac olmali

0|0
    0|0
  • "Olur ama bizim evde olmaz."

-Eski kız arkadaşım.

0|0
    0|0
  • hayat iki kişilik oyundur.bu oyunda ya başrol oynarsın yada figüran olursun...

0|0
    0|0
  • Kendimle vedalaşalı uzun zaman oldu...

0|0
    0|0
  • benim için değerlisin seni önemsiyorum...

0|0
    0|1
  • seni öldürmeyen hersey güclendirir...

0|0
    0|1
  • hayat bir sınavdır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• O rakı şişesine bir balık olsam şişenin en dibine sen hapis olsan mezhedir yıllarımız afiyet olsun dibini görmeyende senin gibi olsun :)

0|0
    0|0
  • Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir ;)

1|1
    0|0
  • Hayatta ya tozu dumana katarsın yada tozu dumanı yutarsın

0|0
    0|0
  • Aşk, karşındakini bulunmaz hint kumaşı sanmanla hıyarın teki olduğunu anlaman arasında geçen zamandır :D:D

0|0
    0|0
  • kimseye haddinden fazla değer verme!

0|0
    0|0
  • Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkum olmaktır.

0|1
    0|0
  • bir sen, bir ben, birde bebek :)

0|0
    0|0
  • sen başarırsın, güçlüsün...

tanıdığın şeytan tanımadığın melekten daha iyidir.

0|0
    0|0
  • yalnızlıklarımdan besleniyorum ben boşluklar mutlu hissettiriyo ..

0|0
    0|0
  • gerçekler insanı özgür kılar

0|0
    0|0
  • Bir gün ''herkez gerçek sevdiğiyle buluşucak'' dense, okadar çok çift yer değiştirir ki..

1|0
    0|0
Yükleniyor...