Bugün Cuma, akşama ne yapıyoruz? :)

Bugün cuma Thanks God! It's Friday.. sözünü boşuna dememişler en sevdiğim iki günden biri cuma. Evet millet bugünün bitmesini bekleyen içi kıpır kıpır olan gençlik. Akşama planlar nedir bakalım organizasyonlara katılanlar var mı. Gece hayatına seven insanlar kuruçeşmeye mi? taksime mi? yoksa evde cips bira mı yapıcaksınız bakalım. :)

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Bugün iş çıkışı öncelikle kuaföre gidip saçlarımı boyatıcam ve delice bir alışveriş yapıcam:) Hafta sonu kendimi yep yeni bir insan olarak görmek istiyorum.Arada bir değişiklik güzel oluyor.Sonrasında ise ufak bir tatil.

0|0
    0|0
    • wuuwww. Alışverişi ben de severim. Aama ben hafta içi yaptım alışveriş :)) bugün eğlenme günü.

• inşallah yolum düşer çok küçük yaşta gitmiştim ama hatırlamıyorum seneye gitmek istiyrum aslında inşallah aksilik çıkmazsa gelicem.

• gel gel :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Cuma geçti, ama Pazar gününe öyle planlarim var ki .) offf...

0|0
    0|0
  • poğaça-süt ve film keyfi. hatta poğaça kokusunu almaya başladım. akşamı bekleyemeyeceğim sanırım.

0|0
    0|0
  • ewe gidip yemek yapıcam, yedikten sonra oturup televizyon izlicem ne hoş dimi :D

0|0
    0|0
    • oldu mu şimdi

• biz ona o zaman sam amca diyelim bi filmde vardı böyle sam amca evli, cool, konuşmaları iyi bir karakteri canlandırıyodu :)) sam amcaya bol selam :)

• Musibetlerimi def etmeye calısıcam.

0|0
    0|0
  • Evdeyim...

0|0
    0|0
  • Namaz Kılıyoruz

1|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• sevgilim tatilden dönüyor:) yüzünü özledim prensesimin Onunla msn.de sohbet edeceğim :D

0|1
    0|0
    • :) nie msnde yaw gitsene yanına yüz yüze konusunn görüşünnn

• estağfurullah onu demek istemedim :)

• yok ya bende öyle demek istemedim :) sorun değil ^^ İnş yanına da giderim en kısa zamanda O zamana kadar teknoloji dostumuz bizim :)

• bira içmiyom ben içinde bitkisel ostrejen varmış.. Hep merak ederdim zaten neden iki bira içtikten sonra soluğu victoria's secret sitesinde alıyorum diye.. Sebebi buymuş meğer

0|0
    0|0
  • Playstation'da GTA4 oynayıp, erken yatacağım, yarın sabah, eşim yurtdışındaki görevinden eve geri dönecek... Havaalanına erken gitmem lazım :)

0|0
    0|0
    • o da güzel haftasonuna eşinlesin bence onu alıp güzel bir yerde kahvaltıya götür yorgun değilse bi değişiklik olur onun da hoşuna gider bence

• Teşekürler kolay gelsin. Çok zorlama kendini bugün cuma :)

• Ben işteyim malesef benim için değişen bir şey yok normal bir gün gibi işte:D

0|0
    0|0
  • Küveti doldurup saatlerce suyun içinde uzanmak istiyorum şu an. Yapabilirim.

0|0
    0|0
  • demon's fly sahnemin acilisi var... cuma gecesi insanlarini eglendiriyor olacagim... :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...