Kızlara soruyorum; futbolda ofsayt kuralının ne olduğunu gerçekten bilyor musunuz?

Samimi ve gerçek yanıtlar lütfen :)

0|0
24|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• erkeklerinde futbolde bildiği tek kural her halde
    bilince kendilerini hayatın anlamını bulmuş gibi zannediyorlar sanırım
    futbolla ilgisi olmayan insanların da bu kuralı bilmemeleri anlamamaları üzerine saçma geyikler çevriliyor
    evet soran biliyoruz anlıyoruz

0|0
    0|0
    • sorana karşı önyargılı yanıt... şurda iki lafın belini kırıyoruz dünyayı kurtarmayacağız.

• ön yargılı değil
      ayrıca sadece sana hitaben bir şey söylemedim
      genel olarak davranış bu yönde oluyor dedim

• farkındayım, bende geyik için yazdım, ama ciddi konuları daha çok severim, canım sıkılmıştı sadece.

• Sırf öğrenmemek icin duymamazlıktan geliyorum. Biz böyle iyiyi ofsaytı bilmeden. Kızla erkeğin farkı olmalı

0|1
    0|0
  • Gole giderken karsi takimin oyuncusu toptam daha onceyse ve gol olursa ofsayt olur gibi bisi miydi eksmsn

0|1
    0|0
  • Futbolda bildigim terimler penalti kirmizi-sari kart belki bir iki tane daha vardir hic izlemem

0|1
    0|0
  • aa... o nasil soru öyle. bilmezmiyim :).
    kendim profesyonel olarak oynuyorum... ve.. burak yilmaz gibi iki de bir ofsayt yapiyorum :(

0|0
    0|0
  • Evet babama surekli anlattirirdim

0|1
    0|0
  • İki satirlik terim. k
    Hala bilmeyen anlamayan varsa anguttur

0|0
    1|0
  • bilmiyorumm

0|1
    0|0
  • Evet biliyorum

0|1
    0|0
  • bir dergide bile yayınlanmıstı bir ara :D

0|1
    0|0
  • Ya ben anlamıyorum futbolla ilgilenen kizi neden erkek gibi görürsünüz ki :D ofsayti 6 pası biliyoruz diye biz yemek yapmayan topuklu giymeyen makyaj yapmayan ya da ne bileyim kramponla dolasan kizlar mi saniyorsunuz bizi anlamadim gitti :D ben böyle dusmanlik gormedim :D

0|0
    0|0
  • Futbol oynamıyoruz diye maç da mı izlemeyelim pes de mi oynamayalım yani :D biliyoruz tabi kii

0|0
    0|0
  • Topun son oynandiği anda rakip kale cizgisine toptan daha yakin bulunmasi off-side -dir.
    Ancak bu oyuncu kendi yari sahasinda bulunursa offside gecersizdir

0|0
    0|0
  • ayıpsın

0|0
    0|0
  • denedim olmadı anlamıyorum arkadaş futbolu :D

0|0
    0|0
  • Evet biliyoruz

0|0
    0|0
  • futbolu anlamıyorum ya

0|0
    0|0
  • Yüz kere babama anlattirip yinede hicbisey anlamıyorum. Yok futbolcu biri arkada diğeri kaleye yakın falan. Ölene kadar anlamycam sanırım :D

0|0
    0|0
  • Biliyorum.

0|0
    0|0
  • Bilirim:)

0|0
    0|0
  • pes oynarken aha ofsayt'' diyebilecek kadar :p sevgilim öğrettı sağolsunn :Ddd

0|0
    0|0
  • Ben biliyorum :D

0|0
    0|0
  • şimdi iki erkek var ikiside bir kızı seviyor ama kıza yakın olan erkek araya bir erkek arkadaşını koyarak kıza daha yakın oluyor
    oldu mu böyle :DDdDdDdDdD

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• teknoloji gelişti internetten bakıyorlar :)

0|0
    0|0
  • Bir keresinde ablama ofsaytı anlatmaya çalışmştım :)

0|0
    0|0
  • ben futbolu sevmiyom adamlar takimlar icin nasil adam olduruyo bir tanidik galatasarayli diye koluna aslan dowmesi yaptirmis :):):)

0|0
    0|0
Yükleniyor...